Diskuze

Jedině Intkos

Ahojky tak na toto Ti mohu jedině doporučit www.intkos.cz , je to výborný jazykový kurz v Brně a opravdu to stojí za to. Hodiny probíhají od rána od 9-16 hodiny, je tu i menší občerstvení, skvělá zábava, je to formou her, spoustu slovíček.
24.08.2014 - Diskuse o všem možném - autor: K.verůů

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [4] mertínek [*]

  Nazdárek určitě všem doporučuji jazykový kurz Intkos, nikdy bych nevěřila, že opravdu to, co jsem slyyšela, že bude pravda. Opravdu jsem se za týden stihla naučit, to co jsem se v normálních jazykových školách uměla za rok, jelikož jsem před rokem byla na jedné jazykovce, tak jsem měla porovnání a todle bylo super!

  superkarma: 0 24.09.2014, 11:31:45
 2. [3] MonikaAndu [*]

  Nazdárek, kam by jste mi v Brně doporučovali zajít? Ráda bych podstoupila jazykový kurz, nevím jaký, ještě jsem se v Brně nerozkoukala od srpna jsem si tu začala platit byt a potřebuji angličtinu k práci.

  superkarma: 0 20.09.2014, 15:52:21
 3. [2] sedlarovah [*]

  Dobrý den, byla jsem nadšená z tohoto jazykového kurzu www.intkos.cz strašně se mi tu líbilo domácí prostředí, jsou tu staré super pohodlné sedačky! Prostě bomba to byla! Chodila jsem na týdenní kurz, tak strašně to uteklo, měli jsme super partu, plus to že kurzu probíhají v menších skupinkách. Jinak bylo super to, jak jsme se učili angličtinu formou her a kartiček...

  superkarma: 0 17.09.2014, 09:01:27
 4. [1] lulinečka [*]

  ahojky já bych Vám za mě mohla doporučit školu Intkos, mají tu velice skvělou sugestopedickou metodou vyučuje se hrou, pracuje se tu s kartičkami,čtou se tu i anglické pohádky, když je doba relaxace, spoustu dalších výborných věcí a moc ráda jsem se ponořila do své fantazie vždy! Jinak se ta škola nachází v Brně, pokud jste z Brna, tak je to jasná volba !!

  superkarma: 0 26.08.2014, 01:16:51

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme