Jsem prostřední ze tří dětí. Mám staršího bratra a mladší sestru, takže skoro ideální sestava.

V dětství jsme se strašně rubaly, snad jako všichni sourozenci. Přiznám se, že jsem spíš stranila bráchovi, nejmladší ségru jsme brali jako mazánka, žalobníčka a přívažek, který nám kazí hry. Pořád jsme jí utíkali, dělalali si z ní srandu a vlastně jsme jí docela ubližovali.

Ale jakmile by jí někdo jiný zkřivil vlásek, bránili bychom ji jako lvi.

Vůbec si nedokážu představit, že bych byla jedináčkem. V dětství mi to ani nepřišlo, protože jsem byla stále obklopena vrstevníky, ale teprve v dospělosti jsem si uvědomila, jak jsem šťastná, že je mám. Čím víc jsme se v dětsví hašteřili, tím lépe spolu teď vycházíme.

Dana Svobodová

Pište nám na redakční e-mailovou adresu: redakce@zena-in.cz svoje zajímavé postřehy a zábavné příběhy a historky, které jste s dětmi nebo se sourozenci prožili. Svoje texty můžete doplnit i jejich obrázkem.

Dnes je ve hře šampon Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf s knížkou Intimní dobrodružství jedné londýnské prostitutky od Belle de Jour, a sérum Activ F Dr. Hoting od firmy Schwarzkopf s knížkou od Roberta L. Wolkeho Co Einstein vyprávěl svému holiči.

Reklama