.

Jeden slepecký

Cestování

Jeden slepecký

Můj největší trapas se odehrál asi před měsícem a je mi z toho divně ještě dnes. Šla jsem kolem nákupního centra a proti mně pán s hůlkou. Vypadala jako slepecká,ale ten pán vypadal že vidí, tak jsem si myslela, že je jen po úraze nebo tak něco.

A že si to myslím špatně mi nedošlo ani poté, když mě ten pán zastavil se slovy: "Slyším klapat boty, prosím vás, můžete mi říct, kde je tady Billa?"

Každý mi říká, že mi hodně klapou boty, tak jsem si myslela, že to postřehl i onen pán a proto že mi to říká...A tak jsem se jen otočila směrem k Bille a řekla mu:" TÁMHLE, na druhém přechodu doleva a jste tam" a ještě jsem mávla rukou tím směrem.

Tvářil se tak nějak divně, ale poděkoval a odešel. Šla jsem nakoupit a pak mi to došlo!!!

On byl slepý a já jsem úplně blbá.

No, už bylo pozdě na nějakou nápravu a já jen doufám, že se pán doptal na cestu u někoho pozornějšího, než jsem já.....

Maartya

   
12.02.2005 - Zahraničí - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Ťapina [*]

  Máme partu kamarádů s různým stupněm zrakového postižení, která se dala dohromady v bývalé práci mého přítele. A buď klidná, na podobné zážitky jsou zvyklí. Nejradši dávají k dobru historku, jak jsme byli v létě na vodě, a trojice ve složení téměř slepý, se zbytky zraku a jakž takž vidící, leč pokukující po stánku s pivem se vydala na záchod, kde se přerazili o koště postavené napříč ve dveřích, načež na ně uklízečka vyjela "To nevidíte, že se tady uklízí?"

  superkarma: 0 12.02.2005, 08:36:44
 2. avatar
  [1] *Kotě* [*]

  Mám slepého kamaráda kytaristu, se kterým jsme jeden čas vystupovali. Trapasů jsem s ním udělala nepočítaně, ale nejlepší asi bylo, když jsme jednou jeli na koncert, bylo to v létě a já měla sluneční brýle, které jsou opravdu tmavé a v místnosti je v nich velmi špatně vidět. Jak jsem ho jednou rukou vedla, v druhé ruce tašku, tak jsem si je zapomněla při vstupu do prostor metra sundat... vzápětí jsme se rozmázli o sloupek se štípačem lístků, pak jsem zakopla na schodech, do někoho vrazila... načež jsem frustrovaně zvolala: promiň, ale to se nedá, tady je absolutní tma, já vůbec nic nevidím!

  superkarma: 0 12.02.2005, 00:42:45

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme