Televize Nova se po skončení seriálu Místo v životě rozhodla od května zařadit druhou řadu reality show Výměna manželek na nedělní večer. S každým dalším dílem totiž vzrůstá její oblíbenost a stále se drží na špici sledovanosti televizních pořadů.

Poslední díl Výměny manželek vysílaný v neděli 14. května představil dvě rodiny s odlišným rozdělením rolí. V jedné „velela“ manželka a ve druhé musel mít vždy poslední slovo manžel.

Po skončení pořadu se potvrdil fakt, že v každé rodině nejspíš musí být vždy někdo, kdo velí. Na začátku to však vypadalo, že při výměně nenastane žádný problém.

Dva kohouti se na smetišti nesnesou

Všechno bylo v pořádku především v rodině, kde se sešli dva kliďasové. Vyměněná manželka byla spokojená, když jí náhradní muž dával prostor se vyjádřit a mít vlastní názor. Na druhé straně republiky to však byl trochu boj. Jako dva kohouti na smetišti spolu náhradní manželé zápasili o to, kdo bude mít poslední slovo.

Nakonec se každý s velkou radostí vracel k normálu. Kliďasovi se totiž začínalo čím dál tím více stýskat po manželce, která se umí rozhodnout a vypadalo to, že mu chybí její nadvláda. Naopak panovačnému manželovi potřeboval doma ženu, která neustále nerozebírá, kdo má pravdu a neklade si podmínky jejich života.

A kdo má u vás poslední slovo?

Při setkání „mezi čtyřma očima“ se každý z nich pozastavil nad způsobem života ve druhé rodině. To, co jedněm připadalo normální, bylo pro druhé zcela nepřijatelné. I přesto že obě rodiny pocházely z malé vesnice, měly děti a baráček, nepochopily se v rozdělení rolí v rodině.

Zdá se, že vždy musí být vždy jeden ten, kdo rozhoduje a druhý, který spíše poslouchá.

Nebo se mýlím? Jak je to u vás? Máte poslední slovo a běh rodiny je na vás? Anebo je manžel hlavou rodiny a o všem rozhoduje?

Reklama