Trochu zvláštního Silvestra prožila čtenářka s nickem Hanula. Co se může všechno semlet během jediného dne? To už se dočtete v jejím příspěvku na dnešní téma.

Rozhodly jsme se s kamarádkou, že pojedeme na Silvestra na hory - známí už nás dlouho lákali do Špindlu a tak jsme kývly.

Já nelyžař jsem souhlasila, protože majitel chaty měl smečku tažných malamutů a já jsem pejsková.

Brzo ráno jsme se vydaly na Florenc a prvním busem jsme vyrazily směr Špindl. Nálada v autobusu byla veselá,  řidič milý, ale silnice jedna ledovka a do toho pršelo.

Někde v polovině cesty rána - co se děje?  Auto v protisměru dostalo smyk a narazilo do nás. Štěstí bylo, že náš řidič jel velmi pomalu, a tak se vlastně nic nestalo. Museli jsme, ale dost dlouho čekat na „policajty“, aby se všechno sepsalo.

Do Špindlu jsme dorazily s velkým zpožděním a za velkého lijáku.

Vyytoupily jsme z autobusu a moc se nám nechtělo na chatu asi dva km do kopce.

Řidič na nás koukal a říkal, holky vykašlete se na to  a pojeďte se mnou zpět do Prahy - já se skočila za boudu vyčurat a když jsem se oblékala, přiběhl jeden malamut a chtěl drbat za ušima (tak jsem aspoň jednoho viděla),

Nasedly jsme do busu a jely zpět do Prahy. S řidičem jsme si popřáli vše nej nej. V hospůdce jsme koupily dvě lahve „šáňa“ a doma jsem vytáhla mražené jahody. Byt jsme měla tenkrát krátce, tak jsme seděly na dece v obýváku a pouštěly stařičkou televizi.

Je to už hodně dávno, ale pořád vzpomínáme.....

Hanula

Milá Hanulo, tak to byl opravdu neobvyklý Silvestr. Ale co když pro vás s těmi malamuty přijeli a vy jste byly fuč?

Text nebyl redakčně upraven

Reklama