Bulvár

Jeden lepší než druhý

Z jedné dovolené těsně po svatbě jsme si přivezli počatou dcerku. Byla plánovaná a pěkná. Protože jako učitelka jsem jindy než o prázdninách volno nemohla mít, po 4 letech jsme se vydali na další společnou dovolenou.  A další suvenýr - počali jsme synka. Oba se narodili po 5 letech s rozdílem 1 dne, díky přestupnému roku, co byl mezi tím. Nebylo to tak plánované, avšak zajímavé a hlavně praktické už kvůli oslavě a taky si nemuseli závidět, že by jeden slavil a dostával dárky, a druhý ne.

Později jsem si taky přinesla „zajímavý“ suvenýr v podobě plísně na noze z dovolené v Bulharsku. Po řadu let se mi s důkladnou pravidelností znovu vracela. Snad už teď navždy zmizela.

Při porevoluční návštěvě Londýna nechtěla moje maminka nic jiného, než abych jí přivezla kamínek. Jenže! Všude beton a kamínek nikde. Před Buckinghamským palácem při slavnostní přehlídce stráže jsem viděla spoustu hnědých kamínků, ale za zídkou a plotem s mřížovím. Byla tam i vrata, a ta přece někdy otevřít museli, ne? Mezi davy lidí jsem na bobku u vrat hledala a sebrala 3 malé, pro mne však vzácné dárky. Maminčina radost byla veliká, že jsem si na ni vzpomněla.

Samik 97


Vyhlašujeme další ze soutěžních témat, a to: „Nejzajímavější suvenýr z dovolené“. Pochlubte se, šokujte, inspirujte ostatní, vyvolejte závist, lítost i smích. Vypište se ze své radosti i zklamání. Vše je dovoleno jak fotografickou, tak písemnou formou. Moc se těšíme po celý pátek na redakce@zena-in.cz!

   
25.09.2009 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. [2] pateta [*]

  Sml67Sml67Sml67Sml59

  superkarma: 0 26.09.2009, 23:55:53
 2. avatar
  [1] Zázvorka [*]

  Sml67

  superkarma: 0 25.09.2009, 10:51:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme