Tak se mi vybavil text písničky, když jsem si pro vás vybírala dnešní téma. My nikam jezdit nemusíme, abychom si navodily atmosféru afrického kontinentu, australské buše nebo indické džungle a inspirovaly se oblečením domorodců, jak to ve své kolekci udělal italský módní návrhář Roberto Gigli a strhl k následování i ostatní tvůrce.

Ať už pocestujete kamkoliv, léto je ideální a troufám si říct, že nejodvážnější období v módě. Slunce v nás probouzí smyslné endorfiny a dodává nám dostatek sebevědomí a odvahy k různým výstřednůstkám, na které bychom si v jiném období roku asi netroufly. Opálená pokožka nás činí krásnějšími a kurážnějšími k odhalování. A je jedno, jestli ji získáte samoopalovacím krémem, v soláriu nebo u moře. Nakonec vidíme všude kolem sebe, že na tom se svou figurou nejsme tak zle. Nikdo není dokonalý a nějaký ten mindrák mají i nejkrásnější ženy světa. Tak proč bychom si lámaly hlavu a nepokusily se trochu odvázat ve stylu afrických domorodkyň, neomotaly se sarongy se vzory tropických rostlin, nepoužily netradiční materiály na jednoduché topy a neověsily se originální přírodní bižuterií.

Nemusíte mít přece všechno najednou jako modelky na obrázcích. Berte to jen  jako bohatý zdroj inspirace, až nebudete vědět, co si vzít na sebe, až půjdete třeba o dovolené v horkém letním večeru na rande, večeři, tanec, či jen tak na ztichlou mořskou pláž.


Nechci radit, ale já bych brala tu zavinovací kalhotosukni i s vrškem, nadchly mě pásky, bižuterie a úchvatná barevnost.

Jak se líbí tato nevšední a vyloženě letní kolekce vám, milé ženy-in?
Měly byste odvahu si něco z toho obléknout ?
A kam byste v tom nejraději vyrazily?

Reklama