s.oliver

Černobílá kombinace je bezesporu jednou z neoblíbenějších. Sází na ni jak milovnice nestárnoucí klasiky, tak výstřední extravagance. Na černobílé se dá postavit celý šatník. Sezona podzim/zima je nejlepším časem na nákupy.

Myslím, že není nutné opakovat, že černobílá kombinace nikdy nevyjde z módy, a proto je sázkou na jistotu. Pokud pro vás není žádnou novinkou a máte na ní postavený šatník, nemusíte se bát investice do dražších a luxusnějších kousků. Určitě se to vyplatí, protože vám vydrží léta.

Jestli je pro vás tato kombinace pouze dočasnou záležitostí a chcete si ji jen vyzkoušet, vyberete si i u cenově dostupných značek. Tato kombinace je kromě trendových barev součástí většiny kolekcí a možná nebudete vědět, co dřív.

Podzimní sezona je pro černobílou jako stvořená, ale to neznamená, že se musí líbit všem. Někomu se může zdát příliš tvrdá, ale i to se dá „napravit“ přidáním jiných barev. Letos to může být třeba vínová, růžová, žlutá nebo modrá. I v tom je velká výhoda této kombinace. Můžete k ní přidat jakoukoliv jinou barvu a nikdy se nestane, že nebude ladit. Naopak získáte svěžejší a veselejší vzhled.

Zastavme se ještě u vzorů: Černobílou můžete kombinovat v celých plochách, třeba černé kalhoty a bílá košile, ale černobílé sluší i vzory. A nejen ty grafické jako jsou kostky, kára, či proužky, ale skvěle vypadá i ve vzorech abstraktních.

saty esprit

A co třeba kytičky? Jsou sice méně časté, ale dodávají černobílé jemnost. Zvláště v případech, kdy je do květinového motivu přimíchána ještě další barva.

mango

Zdroj foto: s.Oliver, Esprit, Takko fashion, Facebook Mango

Reklama