Ahojka redakce,

k dnešnímu tématu mě napadá dost věcí. Například můj pohled na nevěru z pohledu 13leté slečny.

Otec zahýbal mamce, byly jsme 3 děti (sestra, já a bráška). Bráška byl malej, prvňáček, ten to tak nevnímal. Já se sestrou dost a můžu říct: bylo to strašný.

Mamka plakala, byla nervozní a otec byl v pohodě. Nerozvedli se, zůstali spolu dodnes. Mamka se bála zůstat s 3 dětmi sama a otec si to nakonec rozmyslel, přece jen nás měl asi rád a zůstal. S milenkou ukončil po roce svůj vztah.

A teď prožívám něco podobného u nás v rodině. Ale je to složitější.

Moje švagrová si po 17 letech manželství našla o 8 let mladšího milence. Je úplně zblblá, nevidí, neslyší, nevnímá a žije tím vztahem. Domů se občas přijede vyspat.

Má s manželem 2 kluky (17 a 15 let). Švagr, její manžel, z toho byl ze začátku špatnej, nakonec reagoval tak, že si našel taky přítelkyni. Svobodnou matku s 3letou holčičkou. Ještě jsem zapomněla napsat, že švagrové milenec je samozřejmě ženatý otec dvou malých dětí, no prostě paráda.

Mám hrůzu, jak to všechno dopadne, co kluci? Jak budou reagovat? Stejně už něco tuší, jsou teď přes prázdniny u babičky, u dědy atd.

Doma se moc nezdržují, ale i tak něco tuší, protože když je doma jeden z manželů, není tam druhý a naopak. Sama jsem zvědavá, jak to dopadne, a nechtěla bych se do takové situace nikdy dostat.

Takže všem čtenářkám přeji pohodovej život bez "milenek" a "milenců" ve svém životě.
Petitt


Ach jo... to je situace na dvě věci.... Nu, snad oba dostanou rozum, už kvůli dětem....
Otázkou však zůstává, zda takto „nabořené“ manželství má ještě nějakou šanci...

Co myslíte?

 

Reklama