Čtenářka Eliana si v mládí s úchyly poradila. Teď má jednoho za souseda. Přečtěte si její příběh a poraďte. Díky Eliano za Váš příspěvek. Já bych mu to řekl, kdyby nepřestal – vyfotil bych ho a rozvěsil po obci… Je otázka, zda by mu to nedělalo dobře, ale za zkoušku člověk nic nedá…

První věc k úchylkám se mi vybavili podivíni v mládí, co mne přepadli cestou ze školy či práce, ale to  je nuda a dneska je na to už kolonka v diagnóze. Spravil to slzný plyn v kapse. Spousta věcí, které by našim předkům přišly prazvláštní v oblasti intimní dneska bereme tak jak jsou a najdou se i experimentátoři a akrobati v oblasti kámasútry. Zajímavé je, že třeba, co se dělo v době Římanů, v dobách vlády  francouzských králů, to byly vysloveně kruté sexuální úchylky končící často pro nevinné smrtí a doufejme, že občas i pro ty bídáky.

Za mou úchylku by se dalo považovat rovnání oblečení podle barev, ale se vstupem do manželství a vyvdání manžela nepořádníka, se mi daří to rozhodit občas neladně a při vstupu do skříně sevřít pevně čelist, povzdechnout si, odolat pokušení to vyladit a vypadnout. Muž též nesnáší, když rovnám věci jako Monk, aby zarovnávaly, ladily, byly symetrické. Já ty věci rovnám, to zas jako jo, ale, že by se to u nás dalo nějak udržet to zas tedy ne - tak se tu povalují neustále šroubky, kabely, králičí zázemí, rozházený gauč, prostě mé zoufalství.

O tom jak máme úchylného souseda jsem se už kdysi zmiňovala.  Staví pátý rokem ten svůj domek a přestože to má do bydliště pár kroků, chodí vykonávat potřebu (velkou či malou) k takové hromadě před naší ložnicí, stáhne gatě a jde na to. Kolem jezdí děcka na kolobrndách, mamky s kočárkama, sousedé sekají zahradu, řemeslníci makají na pozemcích a souseda nic nerozhází. Když jde čůrat tak to je hasící jednotka a toho jeho pinďu viděl už leckdo, protože plot nemá a vidět tu je opravdu ze všech stran. Možná to není úchylné, utírat si veřejně zadek, možná je to jen nějaký příznivce naturalistického života a při výkonu této přirozené činnosti se prostě a jednoduše jen nestydí. Možná, že se nechce předvádět a potřeby jsou silnější než on. Kdo ví?!

Eliana
Text nebyl redakčně upraven


Potkala jste někdy úchyla?

  • Co dělal? A jak to dopadlo?
  • Rozesmál vás?
  • Vylekal?
  • Ublížil?
  • Dokázala jste se ubránit?
  • Byl potrestán?
  • Máte nějakého doma?

A  vás jistě napadne spousta dalších podtémat.

Vše mi posílejte na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás dnes za příspěvek odměním.

Reklama