Prázdninový příběh, který se na konci června zdál kouzelně nekonečným, včerejším dnem skončil. To však není žádný důvod ke smutku! Naopak, neboť dnes začíná příběh zcela nový. Školní.

Nepopsaná stránka, nová kapitola v životě. Začátek něčeho nepoznaného, vzrušujícího. Mount Everest, který je potřeba zdolat v zadaném roku. Škola. Říká se, že je základem života.Nelze ji obejít, přeskočit. Jde však chodit za ní. Ovšem z toho je pak průšvih.

Jak to v té škole vlastně chodí, se nováčci na všech stupních dozví cestou. Ostatní si své, již získané vědomosti a dovednosti, vyšperkují.

skolicka

Ať už budeme ty naše školáky první školní den držet za ruku nebo už jen vyprovázet pohledem, nezapomeňme jim pošeptat, že je máme rádi a jsme na ně pyšní. A že i tenhle příběh s sebou přinese spoustu zajímavých zážitků, vědomostí, zkušeností, přátel a hlavně...

skola

i když se bude zdát někdy nekonečným, není to mu tak... Za pár měsíců zazvoní zvonec... a budou tu zas prázdniny. A do té doby hodně zdaru nejen školákům , ale i rodičům a učitelům.

 

Reklama