Bulvár

Je třeba se zajímat o děti a jejich volný čas


Startuje nový školní rok s projektem Není nám to jedno! Účastněte se… Celkem 200 čtenářek Žena-in.cz získá některou z uvedených cen!!!

 

Pro všechny děti školního věku a jejich rodiče je určen projekt Není nám to jedno! Projekt se snaží upozornit na problémy, které vytváří současná společnost v České republice. Stále více jde o prostředí, ve kterém je nesnadné zajistit rozvoj dětí dokonce i z „normálních“ rodin. Proto se i Žena-in.cz zapojila jako partner do projektu, který  je věnován všem dětem bez rozdílu se zaměřením na jejich trávení volného času.
Není snadné připravit děti tak, aby z nich vyrostly zralé a charakterní osoby. Méně a méně se dětem věnují rodiče, co do pozornosti i do času, který s nimi tráví. Díky tomu se děti více dostávají do prostředí „ulice“, kde jim reálně hrozí setkání s různými dětskými gangy, kriminalitou mládeže, kouřením a drogami. Dokonce i v méně kritických případech díky nedostatku péče rodičů i celé společnosti děti tráví neúměrně hodně času u televize nebo u počítačových her. Klesá zájem o knížky, sport a kulturu.

 

Jak čeští školáci tráví svůj volný čas, jaké mají zájmy, do jakých kroužků chodí, kolik času stráví například u televize, kolik četbou knihy apod. zjistíme díky dotazníkové anketě, která bude probíhat po celé republice do konce měsíce září.

 

Dotazníky najdete nejjednodušeji proklikemwww.zena-in.cz. Dotazník najdete na:

 

http://www.henkel-smile.cz/contest.htm

 

a dále pak přes základní školy, zájmová sdružení dětí, přes další mediální partnery časopisy Maminka, Mateřídouška a na stránkách  www.henkel-smile.czwww.adam.cz.

 

 

Nechte vyplnit dotazník své dítko, nebo jej vyplňte za něj.  Za účast vás samozřejmě odměníme! 

 

Co můžete vyhrát ?

• 1 000x Henkel rodinný balíček, ve kterém je dárek pro každého člena rodiny (vodové barvičky s pastelkami, lepicí tyčinka Pritt, dětská zubní hygiena Vademecum, a pomocníci do domácnosti Persil Sensitive, Silan Sensitive a Pur Balsam )

• 100x dětskou encyklopedii, která přinese spoustu zábavy a poučení celé rodině

300x Henkel balíček společenských her

10x rodinnou vstupenku do Národního divadla na dětské baletní představení (1 vstupenka je pro 4člennou rodinu)

10x vstupenku pro celou rodinu (1 vstupenka je pro 4člennou rodinu) na speciální prohlídku prostor Národního divadla, které nejsou přístupny běžnému návštěvníkovi, doplněnou výkladem průvodce

 

Celkem 200 čtenářek Žena-in.cz získá některou z uvedených cen !!

 

Projekt Není nám to jedno! vytvořila společnost Henkel ČR ve spolupráci s odborníky na problematiku volného času dětí – dětskými psychology a pedagogy z dětských volnočasových sdružení. Záštitu nad projektem převzalo Ministerstva vnitra ČR a jeho sekce prevence kriminality. 

Během podzimních měsíců budou spolu s výsledky dotazníkové ankety komunikována i dílčí témata spjatá s problematikou volného času školních dětí.  V podobě rad, návodů nebo tipů nejen rodičům školáků chceme zdůraznit nezastupitelnou roli trávení volného času v životě dítěte.

 

 

   
01.09.2005 - Společnost - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Rikina [*]

  No a co dál ? Tak vyplníme dotazníček, někdo vyhraje, Henkel má reklamu, a děti budou trávit volný čas pořád stejně... nebo se snad okamžitě zvýší "zájem o knížky, sport a kulturu" ? To bych se teda divila...

  superkarma: 0 01.09.2005, 13:18:29
 2. avatar
  [5] Meander [*]

  To má být úprava pro čtení z letadla?

  superkarma: 0 01.09.2005, 11:40:28
 3. avatar
  [4] blanca [*]

  Taky mi to nešlo odeslat. Hlavně nevím, jak mám vlastními slovy dítěte něco popsat, když to vyplňuji za dítě já?!?!? (je na prázdninách, takže se ho nemůžu zeptat)

  superkarma: 0 01.09.2005, 11:00:39
 4. avatar
  [3] jajulka [*]

  Taky jsem dotazník neodeslala.Nejdřív mi to hodilo chybu a pak mě to několikrát vrátilo zpět.Kašlu na to.

  superkarma: 0 01.09.2005, 10:40:16
 5. avatar
  [2] dzijana [*]

  Taky jsem měla problém s odesláním.
  Možná myslí i mateřskou školu

  superkarma: 0 01.09.2005, 08:38:53
 6. avatar
  [1] Pajinka [*]

  Asi to ještě nemají dotaženo, protože po odeslání se objevila chyba . A navíc je to dotazník pro děti školou povinné, tak nevím, proč je možnost vyplnit věk 5 let

  superkarma: 0 01.09.2005, 07:31:14

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme