Další názor na očkování proti chřipce (a opět negativní) nám poslala také čtenářka Helena. Myslí si, že reklamy na očkování jsou vysoký byznys a firmám nejde o naše zdraví...

Je pravda, že o negativních reakcích na očkování se moc nemluví, to všechny firmy tají... Moc děkuju za příspěvek, milá Heleno, a přeju krásný den.


Můj názor na očkování, zvlášt proti chřipce.

O očkování jako celku si myslím, že je dost vyhrocené a v některých případech už i zbytečné. Nemoci podle lékařských informací stále mění své kody. Jsou jich miliony typů a na některé z nich se ani očkovat nedá. Byla bych pro to aby si každý mohl o očkování třeba malých dětí rozhodnout sám. Také se domnívám, že se moc nemluví o reakcích, tedy těch nepříznivých. Mám v okolí kamarádku, které naočkovali miminko, asi nějak brzy, a ten chlapeček pak ležel dlouho v nemocnici kdy se z toho dával dohromady.

Sama sebe očkovat nechávám jen na tetatnus, i když některé nemoci jsou opravdu hnusné, naše babička se nechala na tu chřipku a tu zimu jí dostala dvakrát. Tak nevím, taky mě dost iritují některé reklamy na očkování, ve kterých hrají hlavní roli artefakty typu prázdná dětská postýlka a okno se šedou záclonou, tam už nejde o naše zdraví - to už je vysoký byznys.

Helena

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Očkování proti chřipce

  • Co si myslíte o očkování?
  • Jaké máte obecně zkušenosti s očkováním?
  • Máte nějaké očkování navíc?
  • Jste očkovaní proti chřipce?
  • Pomohlo vám očkování proti chřipce?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Jedna z vás vyhraje zanedlouho balíček čaje Jemča (PIGI čaj s citronem a brusinkou, Kolekce zelených čajů a čaj se zázvorem a pomerančem).

čaje

Reklama