Velice pragmatický postoj k Facebooku a dalším sociálním sítím má čtenářka Jarmila356. Vidí v nich i negativní i pozitivní stránky a uvědomuje si jejich dosah...

Pro lidi, kteří jsou daleko od domova, může být například Facebook velice užitečný nástroj - toť názor čtenářky Jarmily356. Ale nic se nemá přehánět...


Zdravím milé čtenářky i čtenáře,
nejsem klasickým obdivovatelem komunikační sítě facebook, ale ani ji neodsuzuji. Myslím si, že je to volba pro každého z nás. Někdo je daleko od rodiny a takto lze komunikovat a být v obraze, jak se děti ve světě mají. Určitě je to paráda!! Jen škoda, že někdy zbytečně dáveme přednost virtuálnímu životu místo, abysme se sešli a popovídali si. Někdo má facebook jako vitrinu svých úspěchů, ale pokud se to přehání je mi takových lidí spíše líto... jedná se spíše jen o promyšlenou stylizaci. Tak to v životě nechodí... Pokud člověk použije komunikace v různých sítích, aby nebyl sám - je to správná volba.
Jarmila356

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 8. 2012: Vy a sociální sítě

  • Kolik času trávíte na sociálních sítích?
  • Stalo se vám někdy, že jste virtuální svět upřednostnila před reálným?
  • Které sociální sítě vám nejvíc vyhovují - kde vás to nejvíc baví?
  • Pomohla vám někdy v těžké životní situaci virtuální sociální síť?
  • A ublížila vám někdy?

Když se řekne sociální sítě, každý si okamžitě vybaví Facebook, Twitter, Linked-in, Nyx, někdo další třeba i ŽENU-IN.cz či jiné portály, kde vznikají sevřené virtuální komunity. Mě dnes zajímá, jak trendu používání sociálních sítí podléháte vy, milé čtenářky, a jak důležitou roli hrají ve vašem životě? Své příběhy mi posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 14. 8. 2012 do 15.00 hodin. Pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku (který jistě pomůže rozvinout vaši reálnou sociální síť), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Dárkem je tentokrát zábavná hra od firmy Albi: Člověče na ex!

A pozor: Každá čtenářka, která odkaz na svůj dnešní zveřejněný příspěvek umístí na FB a upozorní mě na to e-mailem, získá odměněnu 1.000 extra bodů do srpnové části naší věrnostní soutěže!

hra

Reklama