Tuto krásnou větu jsem vybral jako titulek k prvnímu čtenářskému příspěvku, který nám na dnešní téma poslala čtenářka s nickem Faxík. Po nevydařeném manželství s tyranem našla muže, u kterého našla lásku a porozumění.

Dobrý den, zdravím všechny čtenářky ženy - in a napsala bych Vám o svém manželovi. Je to ten nejhodnější chlap pod sluncem, který pro mne udělal nejvíc- dal mi své srdce, vychoval mé dva syny. Začnu od začátku. Byla jsem vdaná za prvního manžela, který byl už dvakrát ženatý, miloval jen sám sebe, hospodu, kamarády a své manželky dokázal akorát fyzicky napadat.

Byla jsem mladá, naivní a myslela jsem si, že já jediná ho změním! Porodila jsem mu dva syny, ale jeho pozdní příchody z hospody a ubližování neskončilo. Každou noc jsem brečela do polštáře a prosila pána Boha, aby mne tak netrestal, že nejsem taková mrcha, abych musela žít takový život.

Měla jsem kamarádku, která mi občas pomohla v domácnosti a abych nebyla stále sama, chodila s námi ven, na procházky, na hřiště. Já jsem se zamilovala do jejího spolužáka a můj život se rázem změnil, když mne manžel bil a křičel, že mě zabije, tak mi to už tolik nevadilo, protože byl na světě člověk, který mne miloval a pomstil se za mne.

Můj mladší syn (6 let) se začal  počůrávat a já přišla na to, že v noci nespí a slyší otce jak mi nadává a ubližuje. Tak jsem odešla a rozvedla se. Moje láska přišla za mnou a zůstali jsme spolu, vychovali jsme syny a máme spolu dceru Nikolku.

Je to ten nejhodnější chlap pod sluncem, dal mi lásku, ochraňuje mne, můžu za ním kdykoliv přijít, když mne něco trápí.

Vyslechne mne, řekne svůj názor a rozhodnutí nechá na mně. Nemůžu mu nic vytknout, odešel od své rodiny na druhý konec republiky a stará se o nás všechny moc hezky, říká mi, že my jsme jeho rodina a nikoho jiného nepotřebuje.

FAXÍK

Tak ať vám to vydrží

Co hezkého nám o svém muži napíšete vy, milé ženy-in? Také jste našla partnera, se kterým jste šťastná? Je to stále ten první, nebo jste musela „čekat“, až přijde ten pravý, jako čtenářka Faxík? Čeho si na svém muži nejvíce vážíte? Čím vám udělal radost poslední dobou? Dokáže vás ještě mile překvapit? Má nějakou vlastnost, kterou jiní muži postrádají?

Napište nám něco hezkého o svém partnerovi a inspirujte k pochvalným slovům i ostatní čtenářky

Na vaše přípvěky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

 

 

Reklama