Miliardářská loterie Eurojackpot vtrhla před pár dny i do Česka. Už dnes budou moci Češi hrát o nejvyšší výhru v tuzemské historii, která činí 10 milionů Eur. My jsme si popovídali s mladou dámou, které se dle jejích slov už dnes večer změní život…

Eurojackpot, nová milionářská loterie s největšími výhrami na trhu je konečně v Česku. Z maximální výše Jackpotu, která činí zhruba 2.5 miliardy Kč, se jistě protáčí panenky každému z nás. Stejně tak jako Natálii, mladé dámě, která si před pár dny vsadila a pevně věří, že dnes se jí změní život.

bbbb

„Jsem Natálie a v pátek se stanou miliardářkou.“ Přišla nám do redakce zpráva a tak jsme neváhali a s Natálií se sešli, její přesvědčení pevné jak skála nás všechny ohromilo, a tak jsme si jej nemohli nechat jen pro sebe. Přinášíme vám tedy rozhovor s mladou dámou, která se dnes večer, dle svých slov, dotkne hvězd.

Natálie, jsi skálopevně přesvědčena, že dnes večer to klapne a stane se z tebe minimálně milionářka. Kde bereš tu jistotu?
No jasně, že dnes večer vyhraju! Mám přesný plán, co vše si koupím, kam pojedu na dovolenou a hlavně i svému šéfovi jsme už oznámila, že v pondělí nejspíše nepřijdu do práce a pokud ano, pak jedině za předpokladu, že mě na zlatém podnose do našeho kanclu přinesou dva sliční muži. Cítím zkrátka, že to klapne!

Víš, pořád nechápu, kde bereš svou jistotu?
Tak samozřejmě, že nějaké pochybnosti mám, sním o tom už dlouho, doufám, že to klapne, ale už mám doufání dost! Jednou to prostě přijít musí. A jednou už je tu!

Daleko větší pravděpodobnost je, že ti za pár hodin spadne na hlavu meteorit…
Víš co? Já si i dokonce myslím, že mě ten meteorit jednou stopro trefí. Ale co naplat.

Vidím, že jakákoliv polemika nemá smysl. Řekni mi, jak tě vlastně napadlo si vsadit? Jsi se svým životem nespokojená?
Ne to vůbec ne! Jsem šťastná osoba, ale nějaký ten peníz navíc se vždy hodí. A proč si člověk vsadí? To je zkrátka tak. Minulý týden jsem byla s klukama na fotbale a rozběhla debata o novém Eurojackpotu, který je u nás od října možný vyhrát. Povídali jsme si, co vše si koupíme a jelikož jsem si udělala celkem jasný plán, neváhala a hned druhý den si vsadila plný tiket, který stál 400 Kč.

Co vše si tedy pořídíš?
Až svou výhru dostanu, tak si hned koupím nové auto, které jsem si už vyhlídla a dům. Svým blízkým přátelům postavím novodobé Melrose Place, zajistím svou rodinu, sestře umožním, aby studovala na Oxfordu, a taky budu hodně cestovat – Havaj, Kalifornie, Bahamy. Minimálně půl roku si dáchnu a až se vrátím, zaměstnám své současné kolegyně z práce do nové firmy, kterou založím. Já totiž budu ta nejštědřejší šéfová na světě. Jo, a nákupy v Pařížský moje kamarády rozhodně neminou…

gggg

Natálie, víš ale, že peníze nejsou vše. Říká se, že ti co vyhrají, pak ani nejsou šťastní…
Tak přesně tohle mi řekla moje máma, když jsem jí oznámila, že jsme si vsadila, ale je to blbost. Sice se možná trošku změním a bude ze mě sviňka, ale nevidím na tom nic špatného. Nějaké přátele ztratím, ale spousty jich získám. A počítám i s návratem některých svých expartnerů. Každopádně nikomu nepřiznám plnou výši své výhry, to určitě nikdy není dobře. Stejně jako ji maskovat, to se stejně prosákne.

Už jsi někdy něco vyhrála?
Ano, asi 500 Kč ve Sportce. Nevsázím si pravidelně, vždy jen tak pro zkoušku za poslední kačky, které mám v peněžence. Zatím to nikdy nevyšlo, asi ten nahoře si myslí, že jsem takhle šťastná. Tentokrát je to ale jiné. Poprvé jsem si vsadila plný tiket, takže to považuji za jistotu.

Jak budeš dnešní večer prožívat? Jsi nervózní?
Ani ne. V klidu si sednu k telce, vyndám svůj tiket z trezoru, kam jsme ho uložila a budu čekat na své štěstí. A pak uspořádám velkou párty. Už se nemůžu dočkat!

Natálie, nejde ti říci nic jiného, než že jsi nás svým odhodláním zkrátka přesvědčila! Takže tedy hodně štěstí!

Reklama