Ať už patříte mezi ty, kteří se stoprocentně chytili na bonboniéru Tatiana, nebo zkrátka jen rádi zkoušíte nové dobroty, máme pro vás skvělou zprávu. Figaro nyní přichází s novinkou Tatiana Čokoládový mix, ve kterém nyní najdete pohromadě hned tři druhy oblíbených pralinek. Na své si tak přijdou milovníci mléčné, hořké ale i bílé čokolády. Ti si samozřejmě budou moci stále vychutnat i lahodný nugátový krém uvnitř pralinky a tolik typický lískový oříšek, na který jsme všichni zvyklí. Tatiana Čokoládový mix v sobě zkrátka spojuje léty prověřenou klasiku namixovanou s vynikající hořkou a bílou čokoládou. Navíc bílou pralinku od Tatiany najdete pouze v „čokomixu“. 

Tatiana

Jestliže navíc marně pátráte po sladké maličkosti, která potěší některého z vašich kamarádů či blízkých a nejste si jisti jakou čokoládovou příchuť má vaše drahá polovička, maminka nebo kamarádka nejraději, s nejnovějším přírůstkem Tatiana Čokoládový mix rozhodně nemůžete šlápnout vedle. V krabičce se ukrývá celkem osmnáct lahodných bonbonků, které volají po tom, aby si na nich pochutnali úplně všichni. Pralinka s lahodným nugátovým krémem a pořádným lískovým oříškem obalená v mléčné čokoládě bude zaručeně chutnat všem, kteří si potrpí na klasiku. Pralinku plněnou čokoládovým krémem s celým lískovým oříškem v bílé čokoládě si zase rádi vychutnají experimentátoři. Pralinku plněnou čokoládovým krémem s celým lískovým oříškem v hořké čokoládě zase ocení všichni fajnšmekři.

Více informací o „čokomixu“ najdete na www.figaro.cz v sekci Novinky.

Hrajte s Tatianou o luxusní kabelku

Tatiana Čokoládový mix si navíc pro všechny hravé fanoušky na Facebooku připravil opravdu akční soutěž. Jak se hned po rozkliknutí facebookové aplikace dozvíte, pralinky Tatiana uspořádaly svatbu, nicméně se jim kamsi zatoulal svědek (rošťácká pralinka v mléčné čokoládě). Komu z vás se během hry podaří pralinku „svědka“ vypátrat, bude mít šanci získat některé ze spousty lákavých cen. Nejlákavější odměnou pro každou nadšenou fanynku aktuálních módních trendů je luxusní kabelka v hodnotě 10 000 korun. Dalšími cenami jsou poukázky do parfumerií a samozřejmě spousta čokoládových pralinek od Tatiany! Zapojit se můžete zde: http://www.facebook.com/?ref=logo#!/bonboniera.tatiana

Tatiana Čokoládový mix

Kombinaci tří lahodných druhů pralinek v jednom balení prostě neodoláte!

Gramáž: 172 g

Doporučená cena: 79,90 Kč

Reklama