Bulvár

Je to snadnější, než myslíme


Myslím si, že stát se bezdomovcem je velice snadné. Viděla jsem spoustu dokumentárních filmů a slyšela spoustu zajímavých osudů. Stačí, aby se s vámi manželka rozvedla, budete to těžce snášet, až vás vyhodí z práce, a potom už je ke ztrátě sebedůvěry a hlavně domova jen krátká cesta. Pokud nemáte rodinu, která by vás podržela a podpořila, a zjistíte, že jste na světě sám a navíc nemáte kde bydlet, to je nejkrutější pravda, kterou můžeme poznat. Ale to ještě neznamená, že byste měl být tím pádem i vyvrhel celé společnosti. Naopak spousta takových lidí má maturitu, nebo i vysokou školu. Jen měli v životě smůlu a nepotkali nikoho, kdo by jim pomohl vrátit se na tu správnou životní cestu.

vladulinka
Milá vladulinko,
smutné je na tom právě to, že se můžete stát vyvrhelem (od vyvrženi společností), i když jste třeba kandidát věd. Sama jste dobře popsala postup. Bohužel, z čím větší výšky padáte, o to bolestnější bývá dopad.
   
30.11.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

 1. [4] mar [*]

  spousta lidí má problémy,ale nevzdají to a bezdomovci nejsou.Chce to hodně práce a nevzdat se

  superkarma: 0 30.11.2006, 15:45:49
 2. avatar
  [3] bonda [*]

  No podle mě v těch dokumentárních filmech ti lidi nepřiznají, že to byla všechno hlavně jejich vina, že se s nimi jejich žena rozvedla a vyhodili je z práce. Že vlastně selhali už dávno předtím, i když ještě byli kolem nich blízcí, kteří jim pomoci chtěli, ale oni si toho nevážili.

  superkarma: 0 30.11.2006, 15:26:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme