Abych se přiznala, nemusela jsem příliš dlouho přemýšlet o tom, jakou profesi by měl či neměl mít můj případný nastávající. O takových věcech se přeci nepřemýšlí.

Prostě toho muže miluji, a jestli je doktor nebo popelář není, respektive nemělo by být důležité. Jediná věc, na které záleží je, jaký ten dotyčný opravdu je. Spousta z nás si vybere muže s nějakým „atraktivním“ povoláním, protože doufá a věří, že ji dotyčný dostatečně finančně zabezpečí.

Ono se tak většinou opravdu stane, ale jak už to tak v životě bývá, nic není zadarmo. A tak si za kratší nebo delší dobu žena stěžuje, jak ji ten její zanedbává, že je v práci víc než doma atd., atd. Musím hned říci, že toto nebyl můj případ. Proto, jak jsem už naznačila, netkví problém v profesi, ale v tom, že jsem si vzala muže. Prostě jiný živočišný druh.

Je naprosto jedno, z které planety je ten či onen, podstatné je to, bohužel, že každý z jiné. A tím pádem ti dva nemluví stejným jazykem, jakkoliv to tak nevypadá. Nosím už pár pěkných křížků na hřbetě, něco jsem už prožila, a tak to mohu trochu posoudit. V podstatě mám muže ráda, některé jednotlivce dokonce přímo miluji, či jsem je milovala, ale jako celek…

Myslím, že nemusím zacházet do detailů, vždyť víme své. Samozřejmě, uznávám, že jsou výjimky, bez ohledu na profesi, ale ty, opět bohužel, jen potvrzují pravidlo.

Jarka Volfová Praha


Tak a teď bych k tomu měl říci co?:) Já už vím! Já k tomu budu moudře pokyvovat hlavou a mlčet! Tak!:) Ale poslouchám na redakce@zena-in.cz...

Reklama