Pro dárky z lékáren je jednoznačně čtenářka Ancee16. I když uznává, že nějaká mastička málokoho potěší stejně, jako třeba notebook či tablet.

Čtenářka Ancee16 by si dárek z lékárny přála...


Ano, už několikrát jsem nakoupila dárky v lékárně, a to jak k Vánocům, tak i k narozeninám. Je to jako dát zdraví a to je podle mě jedna z těch nejdůležitějších věcí co potřebujeme. I když nějaká mastička dnes málokoho potěší tak jako třeba notebook nebo tablet. Mě by určitě dárek z lékárny potěšil a to například nějaké vitamíny, balzám na rty nebo třeba krém na ruce. 

Co si pamatuju tak sama jsem asi žádný dárek z lékárny nedostala. 

Minulý rok, když už mi chyběl jen dárek pro mého osmiletého brášku. Nevěděla jsem co bych mu mohla koupit. Pak jsem ale procházela kolem lékárny, kde jsem viděla obrovskou krabici s nápisem Marťánci. Tak jsem si zavzpomínala, jak jsem se jako malá vždy těšila na ráno až si budu moct vzít Marťánka. Vůbec jsem netušila jestli by mu takový dárek udělal radost, ale řekla jsem si, že mu ho koupím. 

Další den večer u stromečku jsem byla natěšená a to ne jenom na svoje dárky, ale i na to jak se bráškovi bude líbit můj dárek. Rozbalovali jsme a najednou přišel na řadu dárek ode mě. Když ho rozbaloval zatajila jsem dech. Najednou bylo ticho nejprve si myslel, že by uvnitř mohlo být něco jinýho tak rychle rozdělával i krabici. V tu chvíli moc nadšeně nevypadal, ale nakonec byl spokojený a to hlavně kvůli hračce, která byla uvnitř přibalená. 

Ancee16

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama