Poslední příspěvek k dnešnímu tématu dne je úsměvný. Čtenářka Ffly si o sobě myslívala, že je velmi krásná a jednou se  to pokusily s kamarádkou otestovat v baru. Jak to dopadlo? Přečtěte si. A já vám Ffly děkuji za příspěvek…

Dobré odpoledne,

dnešní téma mě rozesmálo, asi protože poměřování - to je spíš mužská záležitost než ženská.

Já naprosto objektivně říkám, že pocity ze sebe, okolí, objektu mého zájmu, zvířat, dětí a všeho ostatního jsou čistě subjektivní.

I když se samozřejmě vyskytlo pár záchvěvů v pubertě, když jsme se někam načesaný (hodně divoce), zmalovaný (hodně divoce) a odhalený (taktéž divoce) a říkaly si :“...zase jsme tu nejkrásnější“ - teda né že by to nebyla někdy pravda, ale většinou ne. A to mi připomíná jednu příhodu, kdy jsme s mojí nejlepší kamarádkou - taky nejkrásnější- dorazily do malého báru s tím, že tam musíme někoho ulovit, když jsme přeci nejkrásnější - jen pro ten pocit.Celý večer se nic nedělo, nikdo nepříšel, nikdo neposlal panáka...prostě naše plnohodnotná krása zůstávala naprosto opomíjená.

Až to přišlo....bylo to  kousek před zavíračkou...potemnělou baravou uličkou se blížila postava urostlého muže....při bližším pohledu nic moc, ale aspoň něco......blížil se stále k našemu stolu............oční kontakt navázán.........fakt teda nic moc.....ale..........no a když dorazil k našemu stolu a my se rozplývaly a přerývaně dýchaly..............řekl jednu větu: „..........je ta židle volná?........“.Asi moc nepobral, proč jsme propukly v hurónskej smích. Takže ještě, že si ze svých „nej“ umíme dělat legraci.

Ffly


Končí téma dne: Kdo je podle vás nejkrásnější na světě široširém?

A za chvíli, v 16 hodin se dovíte ke komu putuje květina za příspěvek k tématu dne!

Reklama