Rozhodl jsem se ukončit dnešní téma. Není to nic překvapivého, témata končíme zhruba v tomto čase pravidelně. Pojďme se podívat, jak téma dopadlo.

V dnešním tématu jste měly psát své názory na mužskou rozhodnost. Než vám prozradím, které čtenářce jsem se rozhodl poslat dárek, nejprve budu trochu sumarizovat.

Zajímavě, leč ne příliš překvapivě, se vyvinula dnešní anketa, ve které jste měly hlasovat, zda je pro vás nejlepší chlap co se týče dominance vůdce, partner či sluha. Ve chvíli, kdy píši toto ukončení, jasně vede partner (přes 88 procent), na druhém místě je se skoro dvanácti procenty vůdce a sluhu žádná nechcete.

Další anketa, která se v dnešním tématu vyloupla, je u jednoho ze čtenářských příspěvků a její téma zní: Kdo má rozhodnout o počtu dětí, když se partneři nemohou shodnout.

Určitě bych rád také upozornil na dvě novinky od zajímavých osobností, které nám na téma mužské rozhodnosti odpovídaly. Byly jimi Ester Janečková a Filip Jan Zvolský (kliknutím na jména si můžete přečíst jejich názory).

knihaA teď už konečně k té dnes odměněné čtenářce. Vybíral jsem celkem ze 4 nicků, ježto přišly 4 příspěvky. Nakonec jsem zvolil čtenářku...

GRATULUJI!
Dárek, knížku Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA), dostanete poštou tak do tří týdnů.

Zítra

Těšte se kolegyňku Sašu Stuškovou a její fototéma...

Ještě než se dnes docela rozloučím, upozorním na turnaj v Samolodích, ve kterém je vaším úkolem, porazit mě. Tak hurá na to, venku je stejně hnusně, tak proč si neposedět u netu?

Pá, pá!

Reklama