Dobrý večer vespolek i Radimovi.

Já si osobně myslím, že je každého věc, s kolika spal partnery, že to záleží na tom, jak se cítí tam uvnitř a jak se s tím dokáže srovnat, protože někdo to bere v pohodě a někdo ne. Já třeba nezvládám nějaké střídání partnerů, protože je mi z toho vždycky strašně smutno a úzko, nemůžu se nějak uvolnit a cítím se sevřená, prostě potřebuju delší dobu, než si na někoho nového zvyknu a zapomenu na toho předtím.

Vzhledem k tomu, že jsem měla štěstí na dlouhé vztahy a k tomu hned ten čtvrtý byl ten pravý, neměla jsem nic takového ani naštěstí zapotřebí, ale i tak vzpomínám na každý ten rozchod s velkou bolestí u srdíčka, není to příjemné nikdy ani trochu, i když s nimi se všemi dnes mám všechno vyříkané a můžeme se i normálně vídat. To je moc důležité, jak se s tím pak dokážete vyrovnat, aby vám to nedělalo nepořádek v dalších vztazích, které přijdou, protože by je to mohlo úplně zničit, jako to zničilo můj druhý vztah, že jsem neměla pořádně v sobě vyřešený ten první, na to pozor.


Dobrý večer,
děkuji za názor, je fantastické, že jste ho zvládla napsat v pouhých pěti větách, schválně jsem si to počítal. Kdybyste vynechala oslovení, mohlo jich být stejně jako vašich partnerů (tedy pokud jste neměla někoho ještě po svatbě - to by byla ta krátká úvodní).:-) Máte určitě pravdu, je to otázka psychiky. Mně taky skoro vždycky trvalo, než jsem si zvyknul a většinou jsem si ani nezvyknul...

Reklama