Vztahy

Je otázka psychiky, jak se s tím vypořádáte

Dobrý večer vespolek i Radimovi.

Já si osobně myslím, že je každého věc, s kolika spal partnery, že to záleží na tom, jak se cítí tam uvnitř a jak se s tím dokáže srovnat, protože někdo to bere v pohodě a někdo ne. Já třeba nezvládám nějaké střídání partnerů, protože je mi z toho vždycky strašně smutno a úzko, nemůžu se nějak uvolnit a cítím se sevřená, prostě potřebuju delší dobu, než si na někoho nového zvyknu a zapomenu na toho předtím.

Vzhledem k tomu, že jsem měla štěstí na dlouhé vztahy a k tomu hned ten čtvrtý byl ten pravý, neměla jsem nic takového ani naštěstí zapotřebí, ale i tak vzpomínám na každý ten rozchod s velkou bolestí u srdíčka, není to příjemné nikdy ani trochu, i když s nimi se všemi dnes mám všechno vyříkané a můžeme se i normálně vídat. To je moc důležité, jak se s tím pak dokážete vyrovnat, aby vám to nedělalo nepořádek v dalších vztazích, které přijdou, protože by je to mohlo úplně zničit, jako to zničilo můj druhý vztah, že jsem neměla pořádně v sobě vyřešený ten první, na to pozor.


Dobrý večer,
děkuji za názor, je fantastické, že jste ho zvládla napsat v pouhých pěti větách, schválně jsem si to počítal. Kdybyste vynechala oslovení, mohlo jich být stejně jako vašich partnerů (tedy pokud jste neměla někoho ještě po svatbě - to by byla ta krátká úvodní).:-) Máte určitě pravdu, je to otázka psychiky. Mně taky skoro vždycky trvalo, než jsem si zvyknul a většinou jsem si ani nezvyknul...

   
24.01.2007 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

 1. avatar
  [2] wich [*]

  Taky nejsem moc zastáncem střídání a sexu bez vztahu . Zkušenost vychází z fantazie a ne z toho, kolik partnerů máme. Muže být deset partnerů a se všema je to na jedno brdo a naopak může hned s druhým najít stejnou notu.

  superkarma: 0 24.01.2007, 23:04:27
 2. avatar
  [1] Julča [*]

  Radime a kdy by sis chtěl zvykat,při tvé frekvenci partnerek?

  superkarma: 0 24.01.2007, 22:55:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme