Spojením prodejen Barum, Barum Centrum Praha a Pneubox vznikla začátkem roku 2010 největší síť pneuservisů a rychlých autoservisů v ČR. Společnost ContiTrade Service, která je provozovatelem servisní sítě BestDrive, je stoprocentně vlastněná mateřskou společností Barum Continental spol. s r.o. a je součástí koncernu Continental AG.

Součástí sítě BestDrive je jak 74 vlastních provozoven, tak i 96 franšízových prodejen  a servisů. Všechny servisy  zaručují stejnou kvalitu služeb  a komfort pro zákazníka po celém území České republiky.

 

Bestdrive

BestDrive svým zákazníkům

 Jako největší poskytovatel komplexní služby motoristům se společnost BestDrive snaží v přátelském duchu nadstandardním způsobem naplňovat očekávání svých zákazníků a pružně a dynamicky reagovat na jejich podněty. Velkou devizou sítě BestDrive je celorepubliková působnost (viz. Seznam provozoven BestDrive). Cílem servisů BestDrive je rovnoměrné pokrytí celé České republiky. Už teď se každý motorista na služby žlutomodrých barev může s důvěrou obrátit, ať už se nachází kdekoliv.

Není překvapením, že podobné myšlenky a názory na to, jak má správný zákaznický servis vypadat, vychází právě z otrokovické továrny. Z kraje známého zlínského podnikatele Tomáše Bati. Vždyť už on sám ve své době tvrdil, že: „Blahobyt všeho obyvatelstva v zemi lze vybudovat jen tehdy, když výroba slouží obchodu a obchod výrobě“.

Bestdrive

Náš zákazník náš pán. V tomto sloganu je obsaženo vše. Dnešní doba mění technologie, nikoli však filozofii. Orientace na zákazníka je zcela moderní přístup. S nadsázkou je dnes používán termín, že zákazník řídí firmu. Zákazník svou volbou co kupuje a co ne, dává podněty pro vhodnou výrobu prodejných produktů. Dnes je opravdu velkým přínosem, že i velkovýroby jsou schopny splnit do značné míry individuální přání zákazníka. Sám Baťa říkával:  „Obchod je nervem a tykadlem lidské společnosti“. 

Služby Best Drive

Kvalita a komfort pod hlavičkou BestDrive se projevuje jak ve službách, tak v sortimentu. Kvalifikovaní a zkušení zaměstnanci svým proaktivním přístupem pomáhají zákazníkovi vyřešit nejen aktuální závadu, ale dávají mu také profesní doporučení v případě nalezení dalších, pro zákazníka zatím neviditelných problémů. Tzv. „Servisní semafor“, který spočívá v bezplatné vizuální kontrole podvozkových skupin (pneumatiky, brzdy, tlumiče, výfuk, světla), je nedílnou součástí každého servisního úkonu.

Bestdrive

BestDrive nabízí pneuservisní služby nejen na kamenných provozovnách, ale i mimo ně. Provozuje 11  mobilních pneuservisů se specializací zejména na nákladní pneu, EM pneu a průmyslové pneu. Služby typu uskladnění sezónních pneumatik zákazníka, huštění pneu inertním plynem, ekologická likvidace pneumatik a autodílů nebo bezplatné pojištění osobních pneumatik proti poškození Eurogarance při nákupu pneumatik z koncernu Continental jsou samozřejmostí.

V oblasti autoservisních služeb BestDrive postupně rozšiřuje služby o diagnostiku vozidla. Hlavním zaměřením autoservisních služeb jsou jak podvozkové skupiny (geometrie, brzdy, tlumiče, výfuky), tak i klimatizace, autobaterie, výměna oleje, příprava na STK až po mytí a čištění interiéru.

Nejen služby, ale také sortiment zaznamenává posun. Značka BestDrive nabízí svým zákazníkům široký sortiment značek pneumatik v čele s prémiovou značkou Continental zaměřenou na bezpečnost a výkon, dále značkou Uniroyal s vynikajícími vlastnostmi pro mokrý povrch, značku Semperit charakteristickou pro zimní období, tradiční značku Barum a cenově přístupnou značku Matador. Portfolio pneumatik zahrnuje i prémiové značky GoodYear a Michelin a další značky pneumatik jako Dunlop, Pirelli, Bridgestone, Nokian. V oblasti autodílů  BestDrive pracuje se značkovými autodíly dodavatelů ALCAR Bohemia, Auto Štangl, Auto Kelly, BP a  dalších.  

Bestdrive

Cenová politika díky velikosti sítě a zásobám statisíců kusů pneumatik vychází zákazníkovi vstříc a nabízí zajímavé ceny. Každý zákazník se může stát členem věrnostního Klubu BestDrive, z jehož členství plyne řada atraktivních výhod.

Novinka v nabídce BestDrive!
Novinkou letošní zimy jsou inovované stránky www.bestdrive.cz. Nejen, že na nich najdete veškeré informace o službách a produktech, ale i první virtuální pneuservis v České republice. Můžete tu komfortně, z pohodlí domova, zrealizovat nákup pneumatik i  služeb za velmi výhodných podmínek.
Reklama