Maminka ho vždycky varovala: chlapče, vybírej s rozmyslem! Děvčata myslí jen na to jedno a ty abys pak chvátal k venerologovi. Pravá láska prochází žaludkem a desinfekcí.

 Ano, to bude to děvče, které jsem si vysnil! Ale jak se k ní přiblížit, jak jí naznačit, že bych si přál bližší kontakt? Ale co, odvážnému štěstí přeje. "Slečno, chtěla byste vidět sbírku dentálních nití? Nechci se chlubit, ale jsem uznávaný sběratel". Její brvy se zachvěly. "Jak jste uhodl mé nejtajnější přání?

 A umíte s nimi dobře zacházet?" laškovala..... dál už to bylo dílem vteřiny. Odemkli svá kola ze stojanu, naskočili na ně a ujížděli k rodinnému domku, kde náš hrdina odmalička žil a pečoval o své tělo. Nitě byly vskutku jedinečné. Bavili by se o nich hodiny. Jenomže s přibývajícím soumrakem a vypitými litry bylinkového čaje narůstala jejich obapolná touha. Radiátory žhnuly.

Stačil jediný pohled a věděli, co přijde. "Drahý, kde je koupelna?". ON přiskočil s přežehleným ručníčkem a otevřel dveře do modře vykachlíkovaného ráje. Stiskl pákovou baterii a domácí bazén se začal plnit blankytnou vodou. "Nene, je nehygienické koupat se společně!" vyjekla leknutím, když chtěl do vody za ní. Pokorně poklekl vedle a čekal, až přijde jeho chvíle. Vypouští vodu, cosi hledá (začíná mi jít trošku na nervy). "Drahý, kde je Cif?"  Smůla, právě došel a ona nedala jinak, než že se pro něj musí zajet do supermarketu, jinak - nic!.

....lidičky, já to nedopíšu, mám tady fofry, nechcete někdo pokračovat?! Gerda - pro redakci.... je to taková srandička, reakce na příspěvky pod povídkou, tady se holt nic vážně míněného jaksi nedaří prodat:)


Ja to taky nedopíšu. Necháme to našich čtenářkách, jestli se vrátila ze supermarketu s cifem nebo ...

Každopádně díky za příběh, i když s otevřeným koncem.

redakce@zena-in.cz

Napište nám i vy, svoji erotickou povídku nebo příběh.

Reklama