Krásné vyznání své tchýni napsala čtenářka Tina5. Jejich babička je úžasná žena, která se vším pomáhá. A Tina5 jí touto cestou děkuje za všechno.

To je moc krásné a dojemné, milá Tino5. Babička musí být skvělá. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Milá redakce,

máme babičku, manželovu maminku. Je to úžasná žena. Jednak úžasně vychovala své tři děti, pomáhá s vnoučátky, kterých má požehnaně, je spravedlivá, ochotná a velice trpělivá. Naučila mě spoustu věcí v kuchyni, co se zavařování týče, fíglů kolem prádla a kdejaké vychytávky a pro někoho možná i hlouposti a samozřejmosti. Je to můj přítel na telefonu, když něco nevím, volám horkou linkou a babička poradí. I ve svém věku a ne zrovna skvělém zdravotním stavu u nás ještě v létě byla na pár dní, aby si ji mohly užít všechny vnučky víc než jen na chvilku na návštěvě.

Nyní ji trápí nemoci, tak se ji snažím v rámci možností pomáhat, jak to jen jde. A je to i veliká škola života, protože si uvědomuji, že během chvilky mohou dojít síly i nám. A nemusí to být až za 40 let. Babička na pc nechodí, ale za chvilku k ní jedeme a já ji touto cestou děkuji za to, jaká je, za všechno, co pro nás udělala a dělá a moc jí přeju, aby ji ty její bolavé nožičky ještě chvíli sloužily a ty veliké bolesti, které má, aby ji tolik netrápily. Babičko, moc Vám děkuji.

Dcera babičku miluje natolik, že má odvahu i ve svém dětském věku a občas zavolá do rádia a nechá ji zahrát písničku od srdce.

Přeji vám krásný babičkovský den.

Tina5

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jak vám pomáhá babička?

  • Bydlí babička s vámi nebo nedaleko vás?
  • A pomáhá vám?
  • Pokud ano, s čím nejvíc?
  • Obešli byste se bez ní?
  • Nebo vám víc pomáhá děda?

babiNapište mi, budu se těšit! Jedna z vás získá úžasnou knížku Babičko, vyprávěj, kam se dají vpisovat babiččiny vzpomínky.

A ještě tu mám speciální dárek pro druhou z vás - dvě vstupenky v hodnotě 249 Kč na příjemný večer: Vánoční posezení s Halinou Pawlovskou, které se koná 8. prosince v 18 hodin v kině Lucerna (vstupenky budou k vyzvednutí na jméno v pokladně Lucerny půl hodiny před pořadem). To zní dobře, ne?

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je BABIČKA. Hezký den!

babi

Reklama