Protože před svatbou měla čtenářka Gabagabag vztah na dálku, zjistili s manželem odlišné spánkové návyky až, když byli svoji. Řešení nalezli, ale čtenářce někdy bývá u snídaně samotné smutno...

Následující příspěvek poslala k dnešnímu tématu čtenářka Gabagabag. Napadá vás, milé čtenářky, nějaké řešení, aby Gabagabag nemusela snídat samotná?


To, že jsem ranní ptáče a on sova nám došlo po svatbě. Jelikož jsme pocházeli každý z jiného města a vídali se jen o víkendech, byli jsme rádi za každou minutu s tak já ponocovala a on brzy vstával. Pak přišla svatba, stěhování do jednoho hnízda-rozkošné novomanželské garsonečky a začal problém. Ráno mě až brněli ruce,jak jsem potřebovala něco dělat a nemohla jsem moc rámusit, aby se vyspal. Večer zase on byl aktivní a já bez energie. Kdyby to byla hodina, ale u nás se jedná opravdu o hodiny. Já vstávám tak kolem osmé a chodím spát kolem desáté večer. On o víkendech vstává kolem oběda a chodí spát po půlnoci. V týdnu sice vstává brzy do práce, ale spát jde často také s půlnocí. Vydrželi jsme to asi měsíc a začali jsme hledat větší byt. Po přestěhování hlavní problém ustal, ale i tak musím říct, že někdy je mi smutno, že jsem sama, když jdu spát a když ráno snídám. A občas-ale jen opravdu občas rámusím s nádobím a nechávám otevřené dveře, abych ho nenápadně vzbudila.

Gabagabag

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22. listopadu 2011: Kdy chodíte na kutě?

  • kazetaV kolik chodíte spát?
  • V kolik vstáváte?
  • A co váš partner?
  • Měla jste někdy problém s koordinací spánku?
  • A ruší vás, když jde spát později?

Odpovězte mi na tyto otázky a přidejte k odpovědím i krátký příběh. Zajímá mě, jak jste vyřešily odlišné spánkové návyky (ať už zapříčiněné prací, či čímkoli jiným). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a získání dárku - luxusní relaxační kazety Radox Vitaminová péče s náušničkami. Abyste si před spánkem krásně relaxovaly!

Příspěvky zasílejte do úterý 22. 11. 2011 15.00 hodin na redakční e-mail...

Hrajte Malou šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun. Více informací najdete zde...

Reklama