Naše společnost se vyvíjí a muži se mění. Nejlepší důkaz toho lze vidět na sportovních stadionech: sportovci pláčí, objímají se a projevují emoce, když vítězí nebo prohrávají zápas. A stejně tak jejich fanoušci. To samé platí o mužské pleti. Bývaly doby, kdy se od „opravdového chlapa“ očekávalo, že bude mít hrubou a drsnou pleť, nikoli jemnou či dokonce citlivou. Ale tento názor konečně vymizel. I muži mají právo starat se o svou pleť bez jakýchkoli pocitů viny - s přípravky určenými speciálně jejím potřebám.

Únava, stres a působení znečištěného ovzduší se nevyhýbá ani mužům. Jejich pleť není o nic méně citlivá než pleť žen. Ostatně každý druhý muž mladší 35 let uvádí, že má citlivou pleť.* Každodenní holení navíc působení všech negativních vlivů dále prohlubuje.  *Zdroj: studie Ipsos Europe 2001

 

Muži mají praktičtější a více funkční přístup ke svému vzhledu než ženy a ke snaze o vylepšení zevnějšku je spíše povzbuzuje okolní prostředí než jejich vlastní nitro. Také pleť mužů se svými vlastnostmi liší od ženské pleti. Je mastnější, silnější a teplejší, protože je v ní více krevních vlásečnic. Každodenní holení některé z těchto rozdílů ještě zvýrazňuje, protože při holení pleť přichází o povrchový kožní maz, což způsobuje podráždění, drobné záněty a v jisté míře i dehydrataci pleti. Mužská pleť je proto citlivější vůči agresivním vlivům vnějšího prostředí.

 

Způsob, jakým u mužů dochází ke vzniku vrásek, váčků pod očima, ochabování rysů v obličeji, ke vzniku rozšířených pórů a pigmentových skvrn, je odlišný od žen. Stárnutí pokožky se nevyhýbá ani jednomu z pohlaví a mladistvý vzhled může být důležitý nejen v profesionálním životě, ale také v soukromí, jelikož může posilovat sebevědomí a upevňovat sebejistotu. Koneckonců, ženy už dávno přišly na to, jak vypadat mladistvě i ve vyšším věku, proč by tuto šanci neměli mít i muži?

 

Dnešní svět je plný únavy, stresu, životní styl je rychlý, a to vše se odráží i v tom, jak vypadá naše pokožka. Platí, že čím dříve se začneme o svou pleť starat, tím déle si můžeme udržet mladistvý a zdravý vzhled. Proto se L'Oréal Paris rozhodl využít svých poznatků v oblasti péče o pleť a vytvořil Men expert, novou řadu produktů vytvořených speciálně pro pleť mužů, ať už je jejich věk a životní styl jakýkoli.

 

Součástí produktů Men Expert je technologie ADS (Active Defense System™), komplex silně působících aktivních přísad včetně extraktů z lístků máty, které pleť zklidní, zvlhčí a zmírní podráždění způsobené holením. 

 

Charismatický americký herec Matthew Fox, který je známý především ztvárněním role odvážného a trochu nepředvídatelného Jacka Shepharda v seriálu Ztraceni, je novou tváří přípravků Men Expert. Ostatně jeho mužné charisma a perfektní vzhled ho společně s jeho profesionálními a uměleckými kvalitami činí ideálním vyslancem řady Men Expert. Matthew symbolizuje přirozenost a je skvělým příkladem pravdivosti rčení „ve zdravém těle, zdravý duch“.

 

 

Matthew Fox

 

Matthew, který se narodil 14. července 1966, vyrostl na ranči ve Wyomingu. V pětadvaceti letech debutoval na televizní obrazovce v seriálu Křídla. Úspěchu dosáhl působením v seriálu Party of Five.

 

Opravdová sláva se ale dostavila až s rolí Jacka Shepharda, chirurga a de facto vůdce skupiny trosečníků v seriálu Ztraceni. Za zmínku stojí, že se Matthew Fox původně ucházel o úplně jinou roli, ale jeho výkon při čtených zkouškách byl natolik působivý, že se spoluautor seriálu J. J. Abrams rozhodl svěřit mu hlavní part.

 

Matthew Fox je ženatý od roku 1991 a se svou ženou Margheritou má dvě děti, Kyle a Byrona.

 

  

Produkty Men Expert

 

 

Pur & Mat, 199 Kč

 

Hydratační gel Pur & Mat je určený pro mladou a problematickou pleť. Látka Anti-Sebum, kterou obsahuje, redukuje tvorbu kožního mazu a zklidňuje pleť. Ta se pak méně leskne, je čistá, vypadá zdravě a je také odolnější.

 

 

 

 

Hydra Energetic, 249 Kč

 

Hydra Energetic je hydratační krém určený pro normální pleť.

Obsahuje Vitamín C a kofein, které pleť posilují, tlumí její únavu a posilují její obranyschopnost vůči každodenním nepříznivým vlivům. Pleť je pak jemnější a pružnější.

 

 

 

Comfort Max, 249 Kč

 

Comfort Max je hydratační krém určený pro suchou a citlivou pleť. Obsahuje Ceramide 5, který pleť vyživuje, posiluje a zklidňuje.

 

 

 

 

 

Vita Lift, 269 Kč

 

 

Hydratační krém Vita Lift je určen pro boj s příznaky stárnutí pleti. Pleť postupem času a působením nadměrné únavy ztrácí vitalitu a začínají se objevovat první vrásky. Vita Lift obsahuje Par-Elastyl, který pleť zpevňuje a vyhlazuje a zvyšuje elastičnost pokožky.

 

 

 

Stop vráskám, 269 Kč

 

Ve chvíli, kdy se na obličeji objeví první mimické vrásky, je čas zasáhnout. Stop vráskám je hydratační krém, který je určen především pro boj s mimickými vráskami. Obsahuje Boswelox, který uvolňuje mikrokontrakce mimických vrásek, a tím je vyhlazuje a koriguje.

 

 

 

 

Hydra Energetic čistící pěnový gel, 169 Kč

 

Dobře vypadající pleť je znakem dokonalé péče. Zapomeňte na mýdlo, které kůži vysouší a zanechává ji napjatou. Hydra Energetic čisticí pěnový gel Vaši pleť čistí, rozjasňuje a probouzí, aniž by ji vysušil. Hydra Energetic se také používá pro vyčistění pleti před holením.

 

 

 

 

Gel na holení, 129 Kč

 

L’Oréal v tomto gelu na holení využil své poznatky z oblasti péče o pokožku a vytvořil jej speciálně pro citlivou pokožku, aby holení bylo méně utrpením a více požitkem. Udržuje a posiluje hydrataci kůže a pomáhá posílit její odolnost. Působí také proti vysušování a podráždění pleti.

 

 

 

 

Osvěžující hydratační gel 24h, 169 Kč

 

Osvěžující 24hodinový hydratační gel proti vysušování pleti obsahuje vitaminy a minerály, které zajistí výživu, posílení a zklidnění pleti. Dá se také použít po holení proti podráždění pleti.

 

 

 

 

 

Balzám po holení, 129 Kč

 

Hydratační balzám po holení na citlivou pleť je obohacený o Ceramide 5, který pleť vyživuje, posiluje a zklidňuje. Balzám také hydratuje pokožku, pomáhá zlepšit její povrch a její ochrannou funkci.

 

 

 

Pokud chcete vyhrát super balíček se 4 přípravky Men expert v hodnotě 676 Kč, tak přijďte soutěžit SEM

Reklama