Je čas oprášit tenisky do posilovny. Přijďte vyzkoušet nová cvičení do Fitness Aquapalace Praha.

Aquapalace Praha

Dny se krátí, teploty na teploměru padají a možností, jak trávit čas aktivně venku ubývá. Je tedy na čase oprášit tenisky do posilovny, abyste se udrželi v kondici i přes zimu. Vyzkoušejte nová skupinová cvičení na trampolínkách, čínské harmonizující cvičení Qi gong nebo Spiderap ve Fitness Aquapalace Praha. Cvičení nemusí být nuda. Ve fitness najdete také moderně vybavenou a prostornou kardio zónu, ve druhém podlaží posilovnu, VIP zónu s moderními stroji, power plate a vzdušný sál se zrcadly pro skupinová cvičení. Samozřejmostí je usměvavý a profesionálně vyškolený personál i osobní trenéři a trenérky, kteří vám rádi poradí a postarají se o vaši skvělou kondici a zdraví. Aktuality najdete na www.aquapalace.cz.

Harmonizační cvičení Qi Gong (Čchi-Kung)
Toto cvičení je jedním z pěti pilířů tradiční čínské medicíny. Je 4 tis. let staré a dosud praktikované po celém světě. Číňané ho uznávají jako recept na dlouhý život. My dnes žijeme v uspěchané době plné stresu a psychické nepohody. Častokrát vydáváme svoji energii na nesprávném místě a nemáme čas se zastavit a uvědomit si, co vlastně od života očekáváme, zda děláme něco pro svoji dušení pohodu. Cvičení Qi Gong je vhodné pro všechny věkové kategorie. Pro svou jednoduchost a pomalost pohybů, kde se dbá na správné dýchání a uvolněnost, je oblíbené po celém světě. Odstraňuje stres, zlepšuje imunitu i snižuje krevní tlak, pomáhá při nespavosti a zvyšuje pohyblivost kloubů.

Spiderap - cvičte jako pavouci
Spiderap je cvičení, při kterém si na dolní a horní končetiny připevníte „postroj“, který každý pohyb znesnadní tím, že musíte překonat odpor gumy. Tak všechny pohyby, které při cvičení děláte, provádíte se zatížením a cvičení je náročnější. Spiderap je cvičení vhodné pro všechny věkové kategorie a slouží k posilování všech partií těla a tonizaci svalů.

Aquapalace Praha

O Aquapalace Praha

Aquapalace Praha je unikátní sportovně-relaxační komplex nabízející široké spektrum služeb pro celou rodinu. Zábavu nabízí největší aquapark ve střední Evropě. V anketě agentury Czech tourism vyhrál v roce 2010 první místo pro nejnavštěvovanější turistický cíl v České republice v kategorii Za Zábavou. Prostor pro relaxaci hledejte v rozsáhlém Saunovém světě s nejširší nabídkou finských saun a římských lázní v České republice. O vaše zdraví a vitalitu se postaráme v moderním Fitness a nechybí ani široká nabídka wellness služeb, pečujících o vaši krásu v příjemném prostředí našeho Spa. Nabídku služeb Aquapalace Praha doplňuje přilehlý čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým konferenčním centrem.

Provozovatelem sportovně-relaxačního komplexu a největšího aquaparku ve střední Evropě - Aquapalace Praha je společnost GMF Aquapark Prague, a.s. GMF Aquapark Prague, a.s. je joint venture české společnosti SPGroup, a.s. a německého GMF GmbH& Co KG. Společnost GMF GmbH & Co KG aktuálně provozuje přes dvacet vodních areálů a termálních lázní po celém Německu a expanduje do České republiky, Švýcarska či Polska.

 

Reklama