Zatímco na základce jste měla k běhu v rámci hodin tělocviku vyloženě odpor, teď jste se na něm stala závislá. V listopadu se dny zkrátily, brzy se stmívá, a přesto je vám běhání venku mnohem milejší než nudný pás v posilovně? O to víc však potřebujete nejen pěkné, ale také funkční oblečení.

imagemala

S běžeckou kampaní Nike je letos spojeno mimo jiné i jméno ruské atletky Daryi Klishiny.   

Kvalitní výbavu si zaslouží nejen pokročilá, ale i každá začínající běžkyně. Základem je pochopitelně  běžecká obuv a zapomínat  byste neměla ani na sportovní podprsenku. Pokud se nebojíte běhat ani venku za tmy, navíc se pohybujete v blízkosti silnice, snažte se, abyste byla dostatečně vidět. Vsaďte na nápadité potisky a vzory. Klidně je zkombinujte i s výraznými neonovými barvami. Při sportu na čerstvém vzduchu skutečně oceníte především funkční prádlo, které dokáže udržet optimální tělesnou teplotu, bude na sebe vázat pot a odvádět ho od těla. Bundu si vyberte prodyšnou, vhodnou k ochraně proti větru, a nejlépe tu, u které se dají odepnout rukávy. Když se oteplí nebo přestane foukat, snadno si z ní vytvoříte praktickou vestu.

mala

Sportovat a ještě u toho pěkně vypadat? Uvidíte, že to jde skloubit. Mrkněte se, jaké oblečení na běhání jsme pro vás vybrali my.

Tak co, líbí?

FOTOGALERIE (13 fotek)

Reklama