Tak nám ten čtvrtek zase pěkně utekl. Od rána mi přišla záplava zajímavých e-mailů, a tak jsem se vůbec nenudil a na lenošení neměl ani chvilku času!

Když jsem tak četl dnešní vaše příspěvky, ať zastánkyň lenošení, tak odpůrkyň, došel jsem k závěru, že lenošíme asi všichni, jen tomu tak kolikrát neříkáme.

Pro někoho je lenošení natáhnout se na gauč, pro jinou procházka přírodou, pro další práce na zahrádce, a tak dále a tak dále.

Druhů lenošení je asi stejně jako lidí na světě.

No koukám, že pěkně perlím moudra. A tak toho raději nechám.

Odměna dvě zajímavé knihy a diář s citáty dnes putují do rukou nejpovolanějších. Příspěvek čtenářky mahakiKe štěstí mi stačí čtení“ je jasným důvodem, proč knihy posílám právě jí!

Gratuluji a věřím, že Vám dárek udělá radost.

A vy ostatní nezoufejte. Přispějte Saše k zítřejšímu tématu dne : Hrála jste si někdy s ohněm? a možná, že vybere zrovna Vás.

Tímto se s vámi všemi loučím a směřuji na nádraží na vlak do Rožnova pod Radhoštěm, abych si odpočinul před zítřejším horským maratonem Beskydská sedmička. Cesta vlakem bude trvat přes 4 hodiny, a tak si budu číst a číst a číst...

Tak krásný zbytek dne, a pokud přežiju, těším se s vámi příští týden opět na čtenou u tématu: Jak překonat zklamání po lásce

Reklama