Rodina

Jdou vaše děti do školy či školky a vy marně hledáte práci?

hledani prace

Společnost APERIO pořádá bezplatné víkendové kurzy na pomoc sólo rodičům, matkám i otcům při hledání práce.

 • Nejbližší dvoudenní seminář se koná již 11.-12. 9. v Praze
 • Seminář, ubytování, hlídání dětí ZDARMA - zbývá posledních 5 míst.

„Sólo rodiče a práce“,tak se jmenuje projekt společnosti APERIO, který pomáhá sólo rodičům při hledání práce. Bohužel se běžně stává, že partnerství rodičů neudrží pohromadě ani fakt, že spolu mají rodinu. Asi jste si to tak nepředstavovali, ale najednou je všechno na Vás. Musíte se vypořádat se spoustou věcí a najít práci je základ.

Cílem seminářů je posílit základní dovednosti, které vám pomohou získat zaměstnání nebo začít samostatně podnikat. Maximální počet účastníků/ic je 15, takže každý bude moci využít individuálních rad a pomoci zkušených lektorů a lektorek a prakticky si pod jejich dohledem vyzkoušet sebeprezentaci, sestavování životopisu, motivačního dopisu a dalších dovedností potřebných pro úspěšné zvládnutí pohovoru. Navíc získáte i cenné právnické tipy, základy práce s rodinným rozpočtem a praktické rady psychologů, které vám pomohou bránit se stresu, získat zdravé sebevědomí a zodpoví otázky ohledně výchovy dítě jedním rodičem.

Semináře se konají v příjemném prostředí Toulcova dvora v Praze. Ubytování, strava, hlídání dětí, výuka i pomůcky jsou účastnicím/kům poskytnuty zcela zdarma.

 • Termíny seminářů: 11.-12. 9., 23.-24.10. a 13.-14. 11. 2010.

Nemůžete se vzdálit na celý víkend z domova, ale máte připojení na internet? Pak uvažujte o webinářích (seminářích on-line) na téma jak zvládnout přijímací pohovor nebo jak se nechat napálit při uzavírání pracovní smlouvy.

 • Na všechny kurzy se můžete hlásit prostřednictvím webových stránek www.aperio.cz.

APERIO

Společnost pro zdravé rodičovství je občanské sdružení, které se orientuje na podporu informované volby, osobní zodpovědnosti a aktivního přístupu k rodičovství a mateřství. Usiluje o zlepšení podmínek a služeb pro rodiče a jejich rovnoprávné postavení ve společnosti. Hlavní činností APERIA je poskytování informací formou kurzů, pomocí webových stránek a tiskových materiálů a realizace vzdělávacích a výzkumných programů pro budoucí a stávající rodiče, laickou a odbornou veřejnost a zaměstnavatele. To vše v oblasti aktuálních otázek rodičovství, veřejného zdraví a rovných příležitostí.

   
21.07.2010 - Finance a práce - autor: Tisková zpráva

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Japina [*]

  Řekla bych, že každý úřad práce takové kurzy zdarma nabízí a není na škodu jimi projít. Mě straší opačná otázka - za rok se vracím do práce a nemám školku - resp. školka bude během prázdnin zavřená na 6 týdnů. Náš pan ředitel ještě nikdy žádné mamině odložený nástup nepodepsal, natož zkrácený úvazek, však jdeme příkladem, když jsme ten úřad práce. Sml31 Ale stejně zkusím psát poníženou žádost.

  superkarma: 0 21.07.2010, 13:40:30
 2. avatar
  [2] Mamata [*]

  dobrý příspěvek, u nás, pokud maminka byla bez práce, byla mezi prvníma, co neměla nárok na umístění dítěte ve školce

  superkarma: 0 21.07.2010, 13:34:11
 3. [1] murat [*]

  v Praze kde je nejmenší nezaměstnanost jak jinak Sml24Sml80

  superkarma: 0 21.07.2010, 08:46:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme