Asi každá sníme o tom, že si vezmeme zázračnou pilulku a budeme věčně mladé a krásné.

To sice věda nejspíš nedokáže nikdy, ale už se k tomu blíží objevem, kterému se říká nutrikosmetika. Oč jde? O „vychytaně“ sestavené preparáty, které pečují o náš vzhled „zevnitř“.

viadermNutrikosmetika vychází z prastaré moudrosti, že v lidském těle vše souvisí se vším. Její tvůrci dobře vědí, že člověk, kterému budou chybět nejdůležitější živiny, prostě krásnou, čistou plet bez kazu mít ani nemůže. Bude trpět různými vadami kůže, ochablosti a vráskách ani nemluvě.

Totéž se týká vlasů i nehtů. Zvlášť vlasy jsou na nedostatek či špatnou rovnováhu hlavních živin, jako jsou vitaminy, minerály a stopové prvky, citlivé! Ne nadarmo se o nich říká, že jsou „výkladní skříní“ našeho momentálního celkového zdravotního stavu.

S trochou nadsázky se dá říct, že vzhled každého člověka od určitého věku velmi zřetelně „žaluje“ okolnímu světu, oč dotyčný své vlastní tělo nevědomky ochuzuje.

A nutriční kosmetika to dokáže za nás značnou měrou napravit! Což ovšem vůbec neznamená, že bychom mohli přestat pečovat o svůj vzhled dobrou kosmetikou

viaderm„v kelímkách“! Jenže její pouze vnější výživa pleti, vlasům či nehtům nestačí (zvlášť ne v případě, kdy máme ambice v šedesáti vypadat na čtyřicet), protože kůže má omezené schopnosti vstřebávat účinné látky a hospodařit se živinami. Prostě nedokáže to, co „umí" vnitřní metabolismus, výživa transportovaná krevní cestou.

K nejúčinnějším zástupcům nutriční kosmetiky na našem trhu patří Viaderm. Je určený především ženám, které chtějí zlepšit kvalitu svých vlasů, mít zdravou, krásnou pleť a pevné nehty.

Obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek a vyvážené množství důležitých vitaminů, minerálů a přírodních extraktů, které prospívají nejen vlasům, nehtům a pleti, ale i celému organizmu.

Viaderm - doplněk stravy je k dostání v lékárně nebo na bezplatné telefonní infolince 800 141 141.

Více informací o přípravku Viaderm se dozvíte na stránkách www.viaderm.cz

Reklama