První celodenní povídání s vámi, milé čtenářky, pro mě tímto končí. Dnes jsme se bavily o speed datingu, o rychlém rande. Čtvrteční den mi ve vaší společnosti příjemně utekl. Připadala jsem si, jako bych ho strávila s kamarádkami na kafíčku :) A kdo dnes vyhrává?

Milé dámy, bylo těžké vybrat z vás jedinou, kterou za její dopis ocením. Každý příspěvek měl totiž něco do sebe. Čtenářka Jana mi připomněla, že věřím na osud a na různé náhody. S Dádou jsem si uvědomila, že neznám ženu, která by se odvážila oslovit chlapa na ulici, ač by se jí mohl líbit sebevíc. Díky Tereze mi došlo, že dnešní mladí lidé jsou mnohdy tak časově vytížení prací, že nemají ke klasickému způsobu seznámení moc příležitostí, a proto už se nebojí vyzkoušet ani něco na první pohled tak zvláštního, jako je možná speed dating. Takhle bych mohla pokračovat ještě hezky dlouho, ale je mi jasné, že vy už chcete slyšet to jediné jméno...

Dvě knížky o lásce posílám čtenářce s nickem Kamir. Proč? Nejvíc jsem se u jejího příspěvku nasmála. Kamir navíc jako jedná z mála na speed datingu byla a vtipně dokázala popsat svou osobní zkušenost. Za její odvahu se na speed dating vypravit, ačkoliv tam figurovala spíš jako „garde“ kamarádky, jí posíláme knížky. Jsou dvě, třeba se o ně s „parťačkou“ ze speed datu podělí. Gratulujeme a Kamir, piš nám dál!

Příspěvek výherkyně Kamir si můžete přečíst ZDE.

tab

Gratulujeme výherkyni a přejeme pěkné zamilované i erotické počtení! :)

Zítra si budete povídat s Kubou o ztrátách a nálezech. Více o tématu najdete ZDE.

Reklama