Dne 20. listopadu 2010 se v sokolovně v Živanicích u Pardubic uskuteční velký country bál, na kterém Country Colaps oslaví své 10. výročí. Spolu s námi vystoupí i naši bývalí členové a program bude doplněn vystoupením dětské taneční skupiny Rošťáci, kteří zaujali již na Svojšickém Podzimu.

Dále vystoupí skupina Víceméně, kterou založili naši bývalí členové Martin „Drn“ Nýdr a Iveta Nováková. Celým večerem nás bude slovem provázet Ota Kolář - „Tíno“.

Během večera bude pořizován záznam, který by se měl stát jádrem našeho příštího CD. Kromě bohatého programu vás čeka také malá tombola a možná i několik zajímavých překvapení.

n

Do Živanic bude vypraven svozový autobus, který vyjede v 19:00h od pardubického vlakového nádraží a bude zastavovat po trase na zastávkách MHD Polabiny Sluneční (u Kauflandu), Globus, Semtín hlavní brána, Rybitví Uma továrna, Lázně Bohdaneč V Ráji, Lázně Bohdaneč náměstí.

Zpět pojede autobus stejnou trasou po skončení countrybálu kolem druhé hodiny ranní.  V sále sokolovny bude  možnost přespání.

Prosím, zarezervujte si svá místa předem pomocí REZERVAČNÍHO FORMULÁŘE. Usnadníte nám organizaci a zajistíte si včas místa na sále i v autobusu.

Tři nejaktivnější uživatelé našich stránek, kteří od 15. 10. do 15. 11. dosáhnou nejvíc bodů, získají po dvou VIP vstupenkách.


Ani nevíš, Zuzko, jak bych ráda jela. Už jen proto, že je mi jasné, že se tam bude někde komíhat. Jenže copak můžu? :( Míša

Reklama