Bulvár

Jasná únava materiálu


Určitě budou všichni, kteří někdy chystali svatbu doma, znát ten neskutečný zmatek. Nejíte, nespíte, horečnatě přemýšlíte nad tím, co všechno jste ještě zapomněli.

Před dvěma roky se ženil můj syn. Nemohli jsme se nejdříve dohodnout na místě svatební hostiny. Každý prosazoval svůj názor, nakonec místem sjednocení byl domov.

Potom vybírání hostů. Když pozvete toto strýce nesmíte vynechat ani tamto. No tak to šlo všechno dokola. Další ani nebudu rozepisovat.

Kdo to někdy prodělal, tak to zná a ostatní stejně neuvěří.

Počasí nám přálo, bylo nádherně. Hosté se neopili (moc) a nikdo se s nikým nepohádal. Všechno v pořádku.

Po svatbě ještě týden naši mladí přijímali návštěvy těch, kteří se nemohli zúčastnit. Zase všechno probíhalo v klidu. Poslední návštěva odešla. Všichni jsme si oddechli. Jenom ještě umyjeme nádobí a jdeme si všichni odpočinout.

Můj manžel za mými zády mě oslovil, já jsem se rychle otočila a už jsem letěla po rozlité vodě. Ještě v leže jsem rodinku přesvědčovala, že to nebude zlomené, jenom vyvrknuté. To ani není třeba do nemocnice.

Nesmlouvavě mě posadili do auta a odvezli. Noha byla zlomená v kotníku docela ošklivě. Když jsem si v nemocnici posteskla, že jsem celou svatbu "odběhala" a nic se nestalo, až teď... Pronesla sestřička: "To je únava materiálu".

Když se za rok vdávala dcera svatební hostina, byla v hotelu. Pro jistotu.

Milá ženo-in,

díky za radu - svatbu nikdy doma, hrozí nebezpečí :-)! Věřím tomu, že po svatbě dcery v hotelu se Vám určitě nic nestalo a především jste se nemusela strachovat, zda se všechno zvládne, stihne či neopozdí.

Co vaše děti?
Měly někdy zlomenou ruku nebo nohu?
Co se stalo? Jak jste to zvládla?
napište: redakce@zena-in.cz
   
05.06.2006 - Společnost - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [11] paviocko [*]

  Henri: tak bych si to asi taky představovala, ale jelikož jsem jedináčet, tak by to rodiče (maminka) asi neskousli :o))).
  Nejraději bych odjela někam hodně daleko a vyřešila to tam, ale rodiče....

  superkarma: 0 05.06.2006, 15:46:58
 2. avatar
  [10] narciska [*]

  "Toto strýce, tamto strýce"
  ZUZU: asi tě fakt netrumfne nikdo

  superkarma: 0 05.06.2006, 15:39:26
 3. avatar
  [9] Henri [*]

  My se s manželem jsme den předtím vyprali džíny a bílá trička, pak se vzali za ruce, vyšlapali jsme na nejbližší zříceninu, vytáhli tam starostu a matrikářku. Maje jenom jednoho svědka na místě jsme splašili jednu slečnu, která měla u sebe občanku, utrhli pár kytek a šli se oddávat svatebnímu dílu. Aby se učinilo za dost i právním předpisům, musel se pověsit státní znak a prezident (naši psy je skoro počurali), improvizovaný stolek se odněkud donesl), svatební klobása nám čtyřem chutnala ... vždy jsem si to takhle představovala, jen moje rodina ne .

  superkarma: 0 05.06.2006, 14:45:24
 4. avatar
  [8] paviocko [*]

  Z_U_Z_U - no právě.... :o))) Kdo ví jak to bude, třeba si to má láska ještě rozmyslí a nebo zasáhnou rodiče...

  superkarma: 0 05.06.2006, 12:59:39
 5. avatar
  [7] Z_U_Z_U [*]

  paviocko: ano.... my dva, rodiče a švagrová se švagrem, jediný kamarád jako svědek... obřad, focení s uslintaným fotografem, svatební hostina jen v těhhle pár lidech a doma na zahradě... malá, nenáročná svatba... viz níže

  superkarma: 0 05.06.2006, 11:21:30
 6. avatar
  [6] paviocko [*]

  To jsou celkem katastrofické scénáře... asi vím, proč chci malou, nenáročnou svatbu bez zbytečných formalit :o)))

  superkarma: 0 05.06.2006, 11:08:51
 7. avatar
  [5] Z_U_Z_U [*]

  ještě dodám že to bylo asi varování osudu ....dnes už jsem rozvedená a vím že mě to mělo trknout

  superkarma: 0 05.06.2006, 10:39:53
 8. avatar
  [3] skolacka [*]

  Z_U_Z_U:

  superkarma: 0 05.06.2006, 10:31:07
 9. avatar
  [2] Z_U_Z_U [*]

  o.k, tak když už, tak už.... při mé svatbě jsme se rozhodli udělat hostinu venku...velká výzdoba, krásně nachystáno, předpověd úžasná. První co bylo, přišla bouřka a totálně smetla výzdobu... zahradu obývali dva pesani a tchánovci dovezli hárající čubu, tudíž psí zápasy by se mohli stydět před tím co u nás bylo za melu.... nejlepší nápad měli chlapi se zavřením jednoho ze psů do auta... nedovedete si představit jak nadržený dobrman umí zdemolovat interiér thcyni chytil žlučník, švagr si udělal výron kotníku, rodinka se komplet rozhádala, novomanžel se ožral do nepoužitelnosti a já svatební noc prokoukala na "čelisti" Tak a ted mě zkuste trumfnout

  superkarma: 0 05.06.2006, 10:23:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme