Bulvár

Jaroslav Svěcený a Michal Dvořák vyprodali Lucernu!

Klasik a rocker už víc jak osm let rozvíjejí multižánrový projekt Vivaldianno,který je ověnčený multiplatinovými deskami (hned prvního CD Vivaldianno MMVIII se prodalo na českém území více jak 40 000 tisíc kusů!) a obrovským zájmem publika.

V nabité Lucerně poslouchali lidé všech generací obrovskými emocemi a pestrou paletou barev ,,vymazlenou“ elektroakustickou muziku, která má inspirační základ v hudbě tří století - Antonia Vivaldiho, J.S.Bacha, W. A. Mozarta, Fritze Kreislera, či argentinského hudebního mága Astora Piazzolly.

lucerna

splo

tri

Z původního hudebního experimentu obou protagonistů vznikl moderní současný projekt, který oslovuje početné posluchače mnoha zemí. Ti totiž záhy pochopili,že se nejedná o jakýsi prvoplánový crossover, ale o dlouhodobě připravovanou a prokomponovanou záležitost, kde člověk slyší naprostou symbiózu rocku, klasiky, alternativy a mnoha dalších hudebních směrů.

Jaroslav Svěcený po koncertě v Lucerně, který končil bouřlivými ovacemi vestoje, řekl:,,Pro mne to byl jeden z nejemotivnějších pódiových zážitků v mém životě! Opět se mi potvrdilo, že kvalitní hudba je jen jedna, ale musí být propracovaná, mít originální nápady a srdce na správném místě! Jsem nesmírně šťastný, že mohu s Michalem tento projekt dále rozvíjet, on je nejen kamarád, ale také obrovský profík! Hrát ve Velkém sále Lucerny je i pro interpreta odkojeného tzv. vážnou hudbou neskutečný zážitek, ale z pohledu historie nic neobvyklého. Mám totiž doma spoustu koncertních programů z doby před 2.světovou válkou, kdy v Lucerně hrála spousta hvězd klasické hudby. Jsem šťastný za tento večer a už teď se těším na další!“

svj

ssssss

poskytnutý materiál: Jaroslav Svěcený

Přečtěte si také:

   
03.12.2013 - Kultura - autor: Alexandra Stušková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] enka1 [*]

  První Vivaldianno jsem si přála na DVD k rozlučce v práci a často si ho pouštím - skvělé projekty

  superkarma: 0 03.12.2013, 15:36:20
 2. avatar
  [1] fulfy [*]

  No, to by semi taky líbiloSml67Sml67Sml67

  superkarma: 0 03.12.2013, 15:34:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Akce pro čtenářky: Velikonoční pečení a vaření s Globusem
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme