Novinky

Jaromír Jágr spustil výzvu „Dáš to!“

České děti i dospělé se snažil zvednout z gaučů a rozhýbat kdekdo. Teď se do toho pouští i národní idol Jaromír Jágr. Kdo jiný už by mohl uspět, když ne on? Přečtěte si, co prostřednictvím sociálních sítí vzkázal svým fanouškům. Zapojíte se i vy?

jaromirjagr

Zdroj foto: yakub88 / Shutterstock.com

„Ahoj HR. Děti se moc nehejbou a já bych s tím chtěl zkusit něco udělat. V létě jsem se zapojil do projektu “Rozhýbeme české děti” a viděl jsem, že stačí málo, a děti to chytne. Doufám, že teď děcka rozhýbu i na dálku a že se u toho společně pobavíme. Rozjíždím challenge #DASTO.

A teď něco pro starší. :) Nejsem typ člověka, který by druhé do něčeho nutil, anebo říkal, co je správné, a co ne. To vůbec ne. A chápu, že lidé mají hromadu starostí, práce a hrozně málo času jít sportovat nebo cvičit. Všemu rozumím. :) Tak proč vám píši?

Protože to mám vyzkoušené na vlastní kůži. I já, profesionální sportovec, jakmile chvíli nic nedělám, začínám mít bolesti kolenou a zad. Je to tím, že svaly zeslábnou, záda a klouby jsou zatěžovány více než by měly. A co vy? Také vás něco bolí? Jestli ne, tak zatím máte štěstí. A jestli ano, nevadí, začneme společně cvičit.

Během pár měsíců vám ukážu pár cviků, které jsou velice jednoduché, ale účinné. Mně třeba pomohly k tomu, že už se pětadvacet let sportem živím. :) A hlavně moc času nezaberou a můžeme je dělat kdekoli. Děkuji a už teď se těším na vaši spolupráci. :)

Váš osobní trenér Jaromír Jágr.“

A už se našli první, kteří jeho výzvu přijali. Jen se podívejte!

Na výzvu Jaromíra Jágra se můžete podívat zde.

   
07.11.2016 - Redakční novinky - autor: Julie Hájková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] Motty [*]

  kobližka — #4 Sml67 Taky to nechápu. Jágr nikdy neudělal nic, za co by se měl stydět, naopak, je skutečná hvězda bez manýrů. Hodně jeho akce sleduju a tak vidím, kolik dělá charity, kolik dobrých skutků, o kterých se moc neví - třeva napíše mu maminka nemocnýho kluka, jestli by ho nemohl navštívit v nemocnici a on jde a udělá to, jemu to neuškodí a klukovi to udělá neskutečnou radost. A na to konto Jágr nabídne nemocnicím, že pokud by si lékaři mysleli, že by jeho návštěva mohla potěšit malý pacienty, ať mu napíšou a on v rámci možností, samozřejmě když bude tady, za nima přijede. Ti lidi, co mu dávají palec dolů, o něm asi vůbec nic neví a pokud ví a stejně mu ten palec dolů dají, tak jsou prostě natvrdlí omezenci.

  superkarma: 0 07.11.2016, 20:26:11
 2. avatar
  [4] kobližka [*]

  Ráda bych poznala těch 15 lidí,kteří dali palec dolů.Proč? Z nějaké osobní antipatie,závisti,nebo proč? Přece to je fajn,že někdo se chce pustit do toho,aby vytáhl děti ven,na hřiště,aby se víc hýbaly a sportovaly.A když je k tomu přitáhne sportovní jednička,o to větší úspěch by to mohlo mít.Ony totiž děti potřebují nějakého toho svého hrdinu,nebo idol,prostě příklad,kterého mohou obdivovat.Pak jde všechno snáz.A pořád lepší sportovní borec jako jejich vzor,než třeba nějaký grázlík z pochybné party.

  1. na komentář reaguje Motty — #5
  superkarma: 0 07.11.2016, 18:56:03
 3. [3] Oska [*]

  Jardu chválím, až na to "děti se nehejbou" což mi hnulo žlučí, ale video je děsnéSml68

  superkarma: 0 07.11.2016, 14:36:10
 4. avatar
  [2] Motty [*]

  Myškomedvídek — #1 Tak ještě že to víme, co bysme si bez toho sdělení počali?

  superkarma: 0 07.11.2016, 12:44:38
 5. avatar
  [1] Myškomedvídek [*]

  moc ho nemusím

  1. na komentář reaguje Motty — #2
  superkarma: 1 07.11.2016, 12:20:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme