České děti i dospělé se snažil zvednout z gaučů a rozhýbat kdekdo. Teď se do toho pouští i národní idol Jaromír Jágr. Kdo jiný už by mohl uspět, když ne on? Přečtěte si, co prostřednictvím sociálních sítí vzkázal svým fanouškům. Zapojíte se i vy?

jaromirjagr

Zdroj foto: yakub88 / Shutterstock.com

„Ahoj HR. Děti se moc nehejbou a já bych s tím chtěl zkusit něco udělat. V létě jsem se zapojil do projektu “Rozhýbeme české děti” a viděl jsem, že stačí málo, a děti to chytne. Doufám, že teď děcka rozhýbu i na dálku a že se u toho společně pobavíme. Rozjíždím challenge #DASTO.

A teď něco pro starší. :) Nejsem typ člověka, který by druhé do něčeho nutil, anebo říkal, co je správné, a co ne. To vůbec ne. A chápu, že lidé mají hromadu starostí, práce a hrozně málo času jít sportovat nebo cvičit. Všemu rozumím. :) Tak proč vám píši?

Protože to mám vyzkoušené na vlastní kůži. I já, profesionální sportovec, jakmile chvíli nic nedělám, začínám mít bolesti kolenou a zad. Je to tím, že svaly zeslábnou, záda a klouby jsou zatěžovány více než by měly. A co vy? Také vás něco bolí? Jestli ne, tak zatím máte štěstí. A jestli ano, nevadí, začneme společně cvičit.

Během pár měsíců vám ukážu pár cviků, které jsou velice jednoduché, ale účinné. Mně třeba pomohly k tomu, že už se pětadvacet let sportem živím. :) A hlavně moc času nezaberou a můžeme je dělat kdekoli. Děkuji a už teď se těším na vaši spolupráci. :)

Váš osobní trenér Jaromír Jágr.“

A už se našli první, kteří jeho výzvu přijali. Jen se podívejte!

Na výzvu Jaromíra Jágra se můžete podívat zde.

Reklama