Novinky

Jaro je mé nejoblíbenější roční období

Máme tu první dnešní příspěvek, takže můžeme začít. Čtenářka louskacek2 má jaro moc ráda, a letos se na něj těší dvojnásob.

Myslím, že by se to mohlo stát ještě i dneska, ale asi výjimečně. Moc Vám děkuju za příspěvek, milá louskacek2, a přeju krásný den.


Kouzlo Jara

Jaro je mé nejoblíbenější roční období. Obzvláště po této zimě „nezimě“ se na něj těším dvojnásob.

Minulý týden jsem měla to štěstí a měla jsem týden dovolenou se svou rodinou a zažila jsem na horách pravé jarní počasí - sluníčko, skoro bezvětří prostě nádhera. První ptáci začínají venku krásně zpívat. Příroda se probouzí a objevují se první květy, hurá!

S jarem si hned spojuji Velikonoční svátky na které se už moc těším. I když jsem je díky pubertálnímu období neměla ráda (protože šlo prakticky vždy o povinné barvení vajec, nářez na zadek, sledování opitých koledníků...) teď už tomuto svátku opět přicházím na chuť. Mám ráda Velikonoční výzdobu oken či truhlíků.

Jaro je jistě spjato i s datumem 1.4., tedy Aprílem. A při tomto si vzpomínám na pro mě již s pokročilou dobou nepochopitelnou příhodu mého kamaráda. Ten se před cca 30 lety narodil právě na toto datum a jeho zrození bylo vzkutku „Aprílové“. Maminku celou dobu pan doktor káral, ať se tolik necpe nebo bude mít veliké dítě apod. No a největší překvapení samozřejmě proběhlo na porodním sále. Kdy po kamarádovém narození následoval ještě jeho bratr. Nutno podotknout, že měli doma ještě cca 1,5 letého brášku a maminka měla rázem o starost navíc. Obdivuji s jakou bravůrností vše zvládla a upřímně řečeno nedokážu a ani nechci si tuto situaci představit v mém případě. Myslela jsem, že to byl ojedinělý případ, ale nedávno jsem potkala jednovaječná dvojčata přibližně stejně stará jejichž maminka zažila to samé. Tak v dnešní době kdy už dokáží pomocí 3 či 4 D přesně zakreslit i obličej natož přehlédnout druhé dítě se podobné historky už asi nestávají. Nebo snad ano?

Louskacek2

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Jaro a první jarní den

 • Máte ráda jaro?
 • Nebo dáváte přednost jinému ročnímu období?
 • Víte něco o prvním jarním dnu?
 • Máte nějaké historky o jaru?
 • Zažila jste na jaře něco důležitého, zásadního?

Napište mi cokoliv k tomuto tématu, budu se těšit na vaše příspěvky. Na jednu z vás opět čeká dárek, knížka Paula Coelha Rukopis nalezený v Akkonu (nakl. Argo) a k tomu revitalizační maska na barvené vlasy Satinique.

To ostatní je stejné jako vždy, pište na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je JARO. Předem děkuju!

cenaJaro

   
20.03.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

 1. [2] babcace [*]

  Moje vnučka má dvojčata, ale věděla o nich.

  superkarma: 0 20.03.2014, 12:13:02
 2. avatar
  [1] Hanula [*]

  Sml16jaro je nádherné - zrovna dnes svítí krásně sluníčko - akorát mi tu dnes vyje šakal -paníček musel nějam odejít....

  superkarma: 0 20.03.2014, 09:42:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme