Bulvár

Jarní švitoření v Atriu Flora již příští týden

Neuvěřitelná koncentrace módní inspirace, dechberoucích slev a spousta zábavy. Takový bude 29. duben v obchodním centru Atrium Flora. Můžete soutěžit o zajímavé ceny a vyhrát vysněný zájezd k moři. Ptáte se jak? Stačí se jen usmát.

Soutěž pro všechny: zájezd za úsměv!

Odpolednem provede jarně naladěný Lukáš Hejlík a podpořit ho na chvíli přijde Kateřina Kristelová, Martina Pártlová a Josef „Czenda“ Urbánek ze Support Lesbiens. Přijdou se totiž podívat, jak vypadají po dvou měsících tvrdé dřiny finalisté, jež se zúčastnili projektu Proměna ve spolupráci s Fitness Victory.

Flora

Po obchodním centru se bude od 14 do 18 hodin pohybovat několik promotérů, kteří budou k nerozeznání od běžných zákazníků. Když se návštěvník na promotéra usměje, jako odměnu za šíření dobré nálady získá dárek. Hlavní cenou je poukaz na zájezd k moři.

Hlavním bodem programu budou nejrůznější módní přehlídky, těšit se můžete na značky Baťa, Eiffel Optic, Esprit, Guess, Intersport, Orsay, Pery shoes & bags, Promod, Retro Jeans, Samsonite, Storm Watches, Tamaris, Tatuum, Time Out a Vabacci. Čekají na vás až 50% slevy u vybraných obchodů.

Více informací o obchodním centru na www.atrium-flora.cz/ nebo na Facebooku OC Atrium Flora.

Flora

 

 

 

   
23.04.2015 - Společnost - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme