Bulvár

Jarní salát s Robi

Supermodelka Claudia Schifferová dává ráda kopačky. Nedávno se rozešla se svým dlouholetým snoubencem - kouzelníkem s magickým pohledem Davidem Copperfieldem, nyní pustila k vodě dalšího. Tima Jeffriese, britského obchodníka s uměním, který je teď podle slov svých přátel velmi smutný a opuštěný.
A důvod rozchodu? Povídá se, že Timovo konto už nebylo dostatečně velké pro plnění všech rozmarů jedné z nejkrásnějších žen planety. „Byly za tím peníze,“ sdělil newyorskému listu Daily News nejmenovaný zdroj blízký bývalým snoubencům. Nejedna velká láska holt takhle končívá… A to se měli Tim s Claudií v květnu brát! K svatbě ale nakonec nedošlo, přestože pár už si údajně hledal byt v New Yorku. Jenže tady byl jeden z kamenů úrazu, neboť Tim evidentně nesdílel Claudiinu touhu po rozlehlém a nákladném podkrovním bytě.
Jeho zjevnou vášní – na kterou možná jednou dojede – jsou ale rozhodně náročné a krásné ženy. Jeho manželkou byla pornohvězda Koo Stark a prý si v minulosti užíval mimo jiné v objetí herečky a modelky Elizabeth Hurleyové, supermodelky Elle Macphersonové a zpěvačky Kylie Minogue.
Co se týká Claudie, její sklony míchat obchod se vztahem byly dokonce v roce 1997 v souvislosti s Davidem Copperfieldem propírány francouzským listem Paris-Match, který vzápětí modelka i její ex-přítel kouzelník žalovali o miliony dolarů za utrhání na cti. Víte co se říká? Na každém šprochu….
   
14.11.2000 - Společnost - autor: Johana Barvínková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] hubajda [*]

  pekna babaSml22Sml22Sml67

  superkarma: 0 21.09.2012, 22:03:58
 2. avatar
  [2] Andula [*]

  Ťapina: spíš reklamní, Tim byl asi málo známý

  superkarma: 0 07.12.2003, 19:46:26
 3. avatar
  [1] Ťapina [*]

  Já jsem ani nevěděla, že už nechodí s Copperfieldem. To byl přece takový ukázkový pár.

  superkarma: 0 05.12.2003, 12:58:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme