Součástí odměny pro všechny účastnice soutěže Jarní proměny byl minikurz líčení, o který projevila zájem čtenářka s nickem mineralka7, magic11, KF a nakonec sama vítězka, čtenářka kuzle, jejíž proměna (ZDE) získala nejvíce vašich hlasů.

Výuku líčení jsme spojily s převzetím ceny, přípravky kosmetiky, kterou byly účastnice v rámci proměny ošetřeny a nalíčeny, a to dle vlastního výběru.

Káťa si nakonec odnesla kosmetiky více, neboť se evidentně rozhodla nejen zcela změnit svůj přístup k péči o pleť, ale také pochytit nějaké ty vizážistické triky. To jí velice chválím! Zejména proto, že právě nastupuje do práce po mateřské dovolené, kterou trávila doma se svými třemi dětmi. A tam je třeba cítit se sebevědomě.

Vyrazila mi dech už novým účesem. Věděla jsem, že jde ke kadeřnici, a samozřejmě jsem ji varovala (však mě znáte), nicméně účes dostává za 1, barvou získaly vlasy lesk a vyfoukáním přirozené vlny.

Jelikož si čtenářka nepřivedla původně plánovanou „modelku“, rozhodla jsem se poprvé zkusit praktickou výuku líčení nejen teoretickým vedením, či použitím třetí osoby, ale přímo nápodobou líčení sebe samé.

Nejprve dostala kůzlečí pleť radikální injekci: čištění, chemický i mechanický peeling, hydratační masku a hydratační krém. Poté si čtenářka sama vyčistila odrosty obočí a nanesla si make-up, pudr i tvářenku. Po společném (já své, ona své) vystínováním očí jsme si obě nalíčily oční linku, nanesly řasenku

kuzle5

...a finišovaly rtíky:

kuzle6

Nová tvář září spokojeností:

kuzle1

Tohle je detail bez brýlí:

kuzle2

A tohle s brýlemi:

kuzle3

Výhru si rozhodně kuzle zaslouží:

kuzle4

Takže upřímně gratuluju a přeju sympatické Kátě hodně trpělivosti a úspěchů s domácím tréninkem všeho, co se u mě dnes naučila.
Čeká ji ještě jedno překvapení - dárkový redakce ženy-in, které si čtenářka může osobně vyzvednout:

  • Eau de parfum HERVE LEGER od Avonu
  • Vlasová kosmetika: Lak na vlasy Garnier Fructis Style a kazeta Garnier Fructis se šamponem a kondicionérem.
  • Knihy z Knižního Klubu: „Vteřinu poté“ od W. R. Forstchena a „Out“ japonské autorky Nacuo Kirino
Na závěr mám pro vás překvapení - v rámci Podzimních proměn se můžete všechny přihlásit k podobnému kurzu, který absolvovala čtenářka kuzle, a to zcela ZDARMA. Podmínky účasti najdete zde na stránkách magazínu žena-in začátkem září.
Reklama