Dobrý večer.

Pamatuji si na harašení, když se tomu ještě ani harašení neříkalo... Je to už 11 let, ale vzpomínám na to dodnes moc ráda, protože to bylo jedno z nejhezčích jar, která jsem kdy zažila.

Byla jsem v prvním ročníku na vysoké škole a chodila jsem na brigádu do jednoho obchodního domu. Brigádníků tam bylo víc, já byla u uzenin. Můj romantický hrdina byl „od sýrů“. Byla to tenkrát neskutečná legrace, pochopitelně jsme ochutnávali a se sousedy u sýrů vyměňovali. Mezi tím vzduch jiskřil narážkami a vůbec bylo veselo...

Jednou jsme spolu zavírali a dávali všechno do pořádku na druhý den. Přišel ke mně a řekl mi: „Ochutnej tohle“ a dal mi přímo do pusy kousek skvělého sýra. Ani jsem nestihla protestovat. V druhé ruce měl další kousek...

Najednou jsme se navzájem krmili tím nejlepším, co kolem bylo. Bylo to neskutečně vzrušující po celém dni slovního popichování... Pak přišel pán z ochranky a vyhnal nás, musel zavřít. Domů jsme nešli, ale do sadu. A tak tenkrát začalo to krásné jaro.


A to je mi hezké :-). Pokud dnes budou všechny příspěvky takové, budu celý rozněžnělý:-). Já čekal stěžování na oplzlosti a zatím takové telenovely! Jen tak dál, moji milí, těším se na adrese redakce@zena-in.cz!

Reklama