V dnešní době, kdy životní rytmus mnoha lidí postrádá přirozené pohybové aktivity, je důležité hledat způsoby, jak tyto nedostatky odstranit. Momentálně je běžně dostupná řada pohybových aktivit a každý si jistě vybere tu svou, která mu přinese požadované výsledky a tolik potřebnou formu relaxace.

Velice často jsou doporučovány například rychlá chůze, spinning, jóga, aerobik či tenis. Naše tělo by se však mělo zatěžovat komplexně a vyváženě – to znamená nejen vhodně posílit, ale i optimálně protáhnout dané svalové partie.

Vyrazte na spinning!

 

Lekci spinningu může absolvovat opravdu kdokoliv. Nečekají na vás žádné náročné pohybové kreace, ani nezapamatovatelné sestavy. Nemusíte se strachovat, jestli na ni stačíte fyzicky. Nepotřebujete být zdatným cyklistou, abyste hodinu zvládli. Z největší části záleží totiž na vás, jaká „vaše“ hodina bude. Sledujete instruktora a dbáte jeho rad, ale zároveň posloucháte své tělo. Je jen na vás, jakou zátěž si nastavíte. Každý máme momenty, kdy sneseme velkou zátěž (glycerin) bez potíží, jindy zas potřebujeme trochu odlehčit. Proto zátěž nastavujeme vždy jen podle svých aktuálních možností a chuti. Z tohoto důvodu není na regulátoru žádná stupnice, která by nás při nastavování mohla ovlivňovat. Stejně tak se sami rozhodnete, jaký styl „pojedete“. Profil každé lekce je pro vás doporučením, nikoliv příkazem. Necítíte-li se na dlouhé těžké „terény“, vynecháte je. Naopak, chcete-li si je přidat, přidáte si je. Je to přece vaše jízda.

 

To nejdůležitější, co vám může spinning – stejně jako jakýkoliv jiný druh sportovní aktivity – nabídnout, je váš dobrý pocit.

 

Na co je spinning dobrý?

 

Kondice
Pro ty, kteří si chtějí získat, udržet si nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem.
Nemusíte být zrovna vrcholoví sportovci, dokonce nemusíte nikdy předtím sportovat, a přesto můžete zajít na SPINNING. Nemusíte se učit žádné složité pohyby. Budete nenásilným způsobem pracovat na své fyzičce a zároveň pročistíte svoji mysl - i když je vám šedesát nebo máte 130 kilo.

 

Postava

Pro ty, kteří chtějí pečovat o svoji postavu.
SPINNING je ideální prostředek ke zhubnutí. Při jedné 45minutové lekci průměrně spálíte 400 až 600 kcal, což je 12krát víc než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný trénink vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat vaši postavu.

 

Chcete vyhrát permanentku do nového spinningového centra? Zapojte se do naší soutěže!

 

Naším tipem na dobré spinnigové centrum je Spinnig arena v Myslíkově ulici na Praze 2.

 

Co najdete v tomto spinningovém centru?

 

11 nejnovějších modelů originál spinning strojů SPINNER NXT

Moderně řešený sál, klimatizovaný, se špičkovou aparaturou

Profesionální instruktory

Individuální přístup – lekce pro každého

Možnost vytvoření tréninkového plánu

Špičkově vybavené zázemí – recepce s barem, WC, sprchy, šatny

Prodej doplňků výživy, možnost zapojení do programu redukce váhy

 

Kontakt: www.spinnig-arena.cz 

Objednání: 724969606

Reklama