Celý den posloucháte písničky o zimě a Vánocích. V rádiu ŽENA-IN.cz totiž právě hrajeme tyto písničky na přání, tentokrát pro posluchačky Ifulinku a JJDDinu...

Zaposlouchejte se do zimy! V rádiu ŽENA-IN.cz pouštíme písničky na přání...


Krásný letně-štědrý den!
Zasílám písničku, kterou již od jejího vzniku řadím do kolekce „koledy“. Dokonce i našemu sboru učitelskému se tehdy líbila tak, že jsme se ji učili v hudebce. V prosinci. Ale kdeže ty loňské (hodně let z5) sněhy jsou? Písničku mám ráda, i když nehovoří o vánocích, cítím z ní ten nádech stále.
Pozdrav posílám všem, kdo dnes sedí u vody a užívá si, do bazénu nemohu, půjdu se aspoň grilovat na slunce... To se nám asi v tom pravém Štědrém dni nepovede v našich končinách!
Mějte se letně a za 4 měsíce si povíme, které Vánoce letos byly lepší!
Ifulinkaa


Hezký „vánoční den“
je spousta krásných vánočních písní,ale já jsem vybrala trochu něco jiného. Vánoce a celkově zimu mám spojenou se sněhem a ten nám málem loňský rok posunul Štědrý večer,kdy se můj manžel nemohl dostat z práce domů. Byla jsem velmi nervózní a zárověň zklamaná, jelikož naše malá dcerka prožívala své první Vánoce, první dárečky. Naštěstí dorazil včas a v pořádku :)
Takže tato píseň je pro mého manžílka, aby letošní Vánoce byly lepší, „bezpečnější“. Sice je léto, ale : Krásné Vánoce rodinko a všechny ženy-in :))
Hezký slunný , tropický den JJDDina

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 24. 8. 2011: Vánoční písničky na přání!

Příspěvky už neposílejte! Okolo 16.00 hodiny se dozvíte, která posluchačka (čtenářka) získala slíbenou cenu od firmy Tchibo...

 

konvice

Reklama