Dobré ráno, milé ženy-in!

Tak japa jsme se dneska vyspinkaly?

Takhle se mě ptávala babička, když jsem byla malá :) Kamarád to na jedné bouřlivé akci zparodoval na "Skmýmpa jsem se dneska vyspinkali?" :).

Tenhle kamarád, kluk spolehlivý a své manželce naprosto věrný, mě nedávno překvapil úžasnou historkou - objevila se mu jakási vyrážka na nohou. Dorazil k lékařce, ta ho vyšetřila a prohlásila: "No, pošlu vás ještě na podrobnější vyšetření, ale vypadá to na syfilis. Jste si jistý, že je vám vaše manželka věrná?"
Lékařka nedostala přes ústa (kdyby to byl lékař, asi by za tenhle dotaz jednu "schytal") a sifilida to samozřejmě nebyla - ani jiná pohlavně přenosná choroba. A ti dva jsou si natolik věrní a natolik si věří, že u nich celá příhoda vyvolala jen vlnu smíchu - žádné pochybnosti.

U mě ovšem vyvolala značné pochybnosti o zdravém rozumu lékařky. Je sice pravda, že s přistěhovalci z východu se syfilida vrací i do zemí českých, ale přesto je vyslovení takové diagnózy po prvním, povrchním vyšetření dost silné kafe.

Možná by paní lékařka potřebavala pár hodin výchovy - ani ne tak té sexuální, jako spíš obyčejné, ke slušnému chování.

Dnes však budeme vzpomínat na výchovu sexuální. Takže, milé ženy-in, jaká byla Vaše sexuální výchova? Kdo Vás vychovával jako první a jak? Jaká byla sexuální výchova ve škole? Zkoušela jste už sexuální výchovu svých dětí? Vzpomenete si na nějaké historky ze sexuální výchovy?

Podělte se s námi na redakce@zena-in.cz a nejlepší z Vás odměním! :)

Reklama