První příspěvek od čtenářky Janiny je smutný, bohužel ne ojedinělý. Oslavu na pracovišti zažila pouze jednu. Pak už nebylo kde slavit.

Téma oslavy na pracovišti ve mně vyvolalo hořkou vzpomínku na moje první a bohužel ne moc dlouhé zaměstnání, ve kterém jsem byla jenom tři měsíce, potom mě šéf vyhodil, prý se na tu práci nehodím.
Pracovala jsem v jedné známé mobilní společnosti, radši nebudu jmenovat, byla jsem tam spokojená, měli jsme různé výhody, ani výplata nebyla špatná. Byli jsme tam většinou samí mladí lidi, jenom hlavní ředitel té naší pobočky byl starší, bylo mu čtyřicet. A právě kvůli jeho čtyřicátínám jsem přišla o práci, byla jsem ještě ve výpovědní tříměsíční lhůtě, .

Pracovala jsem na pobočce asi měsíc, když se začalo vybírat , že šéf bude mít čtyřicátiny a všichni z našeho oddělení jsou zváni. Moc jsem ještě druhé neznala a tak jsem si řekla, že se tak aspoň seznáním, že je to dobrý důvod poznat nové kolegy.

Oslava se nekonala přímo na pracovišti, ale blízko v restauraci. Všechno bylo fajn, hodně jídla, švédský stůl, hodně pití,, původně prý měla přijít i šéfova žena, ale nakonec nepřišla. Bylo krátce před půlnocí, hodně lidí už odešlo a já jsem si řekla, že bych také už mohla jít, ale že si ještě předtím zajdu na záchod, no a tam jsem :na dámském“ záchodě načapala šéfa s jednou kolegyní, nevěděla jsem co mám říct, oni také ne. Ale od toho dne se po mě šéf začal vozit, hledal na mě chyby, až mě nakonec vyhodil, prý se na tu práci nehodím. Spíš měl ale strach, že se prořeknu co jsem viděla, ale já bych to nikomu neřekla, je to jejich věc. Ale,vyhodil mě a já teď hledám novou práci. Takže bych slavila, ale není kde.

Janina

pozn.red.: text nebyl redakčně upraven

______________________

Milá Janino, děkuji, že jste napsala a přeji Vám, abyste si brzy našla nové zaměstnání, s šéfem, který se nemstí, nechodí laškovat na dámský záchod, ale nechá si to na doma, v soukromí))
Saša

Téma dnešního dne 23. 7. 2012 : Oslavy na pracovišti

  • Jste zastánkyní oslav na pracovišti?
  • Vzpomeňte na oslavy, kterých jste se zúčastnily
  • Popište nám tamní atmosféru, ať už dávnou nebo současnou
  • Při jaké příležitosti se u vás v práci slaví nejčastěji?
  • Odpadají na vašich firemních oslavách bariéry mezi šéfy a zaměstnanci?
  • A jaké je to na druhý den?

Pište kladně i záporně, příběhy veselé, vážné i na pováženou, těším se na vaše příspěvky.

redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Čtenářky, jejichž příspěvky k tomuto tématu budou zveřejněny, získají každá 1 000 bodů ve věrnostní soutěži. viz.http://zena-in.cz/vs2012

A jedna vylosovaná navíc obdrží láhev Campari

campari

Reklama