A úplně poslední příspěvek, vztahující se k ohni, je od naší nezodpovědné čtenářky Janiny, která si opravdu zahrává s ohněm.

Také jsem se rozhodla přispět trochou do mlýna.

Moje zahrávání si s ohněm by se dalo shrnout do jedné věty: jsem vůči sobě nezodpovědná. Vůči svým dětem ani manželovi ne, ale vůči sobě. Tak dlouho jsem odkládala návštěvu zubaře, ze kterého mám panickou hrůzu, až mi museli vyrvat skoro polovinu zubů,. Nedávno jsem zase byla na operaci s kolenem , dřív jsem závodně běhala a to se teď podepsalo, a doktor mi nařídil aspoň měsíc klidu, ale já nevydržím jen tak sedět a nic nedělat a pořád něco uklízím, pořád se hrabu na zahradě a tak mě včera koleno nateklo a bolí jak čert. Asi budu muset znovu na operaci. Manžel mi nadává, že si zahrávám,že se taky nemusím jednou vůbec postavit.

Asi před rokem jsem si zase zlomila ruku a to jenom proto, že jsem nemohla počkat na manžela, až přijde z práce a natře rýnu, hned jsem se do toho musela pustit sama. Žebřík se pohnul a už jsem se válela na zemi, s rukou zkroucenou pod sebe.
Taky už roky odkládám prohlídku u ženského doktora, a v mojem věku bych měla chodit pravidelně. Jenomže mám strach, co kdyby mi tam něco našel.
Saša to nastínila v článku, že zahrávání si s ohněm, to může být také zahrávání si se svým zdravím. A takový blbec jsem já.Mám to po mamince, ta také dělala, dokud nepadla na hubu, Doufám, že vy jste rozumnější.  

Janina

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_______________________

A vidím, že to nastiňuji marně. Janino, to je jako když hrách na stěnu hází. Obleč se a po návštěvě ortopeda upaluj na gynekologii. Tedy jestli se na to koleno postavíš. A cestou to vezmi pro jistotu i kolem zubaře :)
Krásný, pokud možno bezúrazový víkend a pozdravuj Tvého trpělivého manžela.
Saša

Téma dnešního dne:  Zahráváte si s ohněm?

Téma, které má hodně podob.

  • Zahrávat s ohněm si můžete při neuvážené a riskantní známosti
  • Při opomíjení svého zdravotního stavu
  • Při braní nevýhodné půjčky, na jejímž konci straší exekutor
  • Při extrémních sportech
  • Při stěhování se do neznámých končin
  • Anebo třeba i při vyslovení pravdy tam, kde na konci čeká upálení.
    Ale jakožto potomci Jana Husa to riskneme :)

Své ohnivé příspěvky pište na
redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze „žhářek“ odměníme pěkným dárkem: kdyby se spálila od nohou, dostane osvěžující sprej na nohy s mátou a aloe, kdyby seshora, dostane šampon a kondicionér s květem jetele, a kdyby se spálila na duši, ať je hezká alespoň zvenčí - díky oční kosmetice AVON.

dd

Reklama