I přesto, že čtenářka Janina pověrčivá není, pro jistotu bude během celého dnešního dne ve střehu. Více se dozvíte v prvním pátečním příspěvku.

Pozdravuji redakci i čtenářky a píšu, co budu dneska dělat.

Celé dopoledne mám volno, děti jsou ve škole, manžel v práci, budu péct ještě nějaké cukroví , ale i přesto, že nejsem pověrčivá tak budu radši ve střehu, aby se nějaké nepřipálilo.

Odpoledne jdou děti ze školy rovnou k babičce, která nám slíbila hlídání, protože my jedeme s manželem na vánoční nákupy. Jedeme do nákupního centra, tak tam budu zase ve střehu, aby mě neokradli jako minulý týden moji kamarádku, které ukradli peněženku i s doklady a to nebylo ani pátek třináctého ale pátek šestého.

Pověrčivá nejsem, ale přece jen budu opatrnější., Přímo horory nemám ráda, spíš  napínavé kriminálky, kdyby nějakou dávali, tak se na ní večer ráda podívám jestli tedy budu mít ještě čas, protože určitě ten pátek zase rychle uteče a za chvilku bude pondělí , a za chvilku vánoce a za chvilku už bude po nich. Nějak ten čas rychle letí, nezdá se vám?

Janina

pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

____________________

Zdá. Ale třeba se dnešní pátek třináctého trochu povleče a nic vážného se nestane.
Děkuji, že jste napsala, užijte si dnešní den a dejte pozor na ty kapsáře!
Saša

Téma dne: Co budete dnes dělat?

Jak prožijete pátek třináctého?
Nebo jak se ho chystáte prožít?
Možná vše vyjde podle vašich představ, ale možná taky ne.

Každopádně dnes to ani tak není ve vašich rukou, má to v rukou „pátek - v pořadí třináctý“.

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu z pisatelek odměníme pěkným dárkem: krásnou a tajemnou knihou z Knižního klubu: Pražské věže a historickým románem Božská královna prokletých diamantů autora Luboše Y. Koláčka.

kkkkkkkkkkkkkkk

Reklama