Tenhle song Janka Ledeckého jsem neznal a musím říct, že mě mile překvapil. Janek se v něm zamýšlí nad údělem ryb o Vánocích. Písničku si přála posluchačka Tinkib.

Tinkib, posílám vám písničku na přání a sám za ní děkuji,vážně hezký text!


Hezký zpěvavý den vám všem!
Máme spoustu krásných českých koled, které si o Vánocích ráda zazpívám, z rádia často zní i pěkné zahraniční songy, které jsou hezké a chytlavé. U mě ale o Vánocích od dětství vyhrává Janek Ledecký. Z jeho vánočních písní se těžko vybírá ta nejlepší, všechny jsou úžasné, ale favoritkou je Ryba rybě.

Janka mám ráda a pamatuji si, že když jsem byla malá a Českého slavíka nevyhrál a na prvním místě stanul opět Goťák, vzteky jsem po televizi hodila použité ponožky, asi jsem si myslela, že to tím spravím :) Když někde slyším tyhle písničky, rozlije se ve mě hřejivý předvánoční pocit a vím, že už brzy zaťukají Vánoce na dveře. Loni jsme tuhle písničku natrénovali s dětmi na vánoční zpívání na schodech, s housličkami a andílky, no krása pohledět a hlavně poslechnout.

Tak ať se vám „má“ písnička líbí, přeji hezký den a málo předvánočního shonu!
Tinkib

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4.12.2012: Předvánoční rádio ŽENA-IN.cz

  • Jakou písničku posloucháte v tomto předvánočním čase?

Své odkazy na písničky na YouTUBE (pouze na tomto serveru, jiná videa uveřejňovat kvůli administraci není možné) posílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 4.12.2012 do 14.00 hodin. Posílejte odkaz pouze na jednu písničku (případně v několika verzích) a k němu i krátké vyprávění, proč jste vybraly právě tento song.

Jednu z přispěvatelek odměním vlasovou kosmetikou GARNIER FRUCTIS REGENERACE A LESK.

garnier

Reklama